Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
22.04.2015 14:32

Депутати та їхні Нью - Васюки

Журналіст, громадський діяч

Таке враження, що після Майдану і загибелі Небесної сотні, Україну знову перетворюють у "Країну дурнів"

Сьогодні у Верховній Радістворили "Комісію майбутнього". Згідно прийнятого документу, Комісіюстворено "з метою вироблення та сприяння реалізації стратегіїінноваційного розвитку України на основі державних та суспільних пріоритетів зурахуванням досягнень науки і техніки, оцінки їх впливу на гармонійний розвитокдержави".

Так виглядає, що у владуприйшли одні стратеги і ілюзіоністи. Вони розробляють доктрини, угоди, концепції, програми, стратегії,сваряться, піаряться, голосують, а потім просто забувають про них.

Давайте згадаємо такіепохальні документи, як: "Стратегія реформ - 2020", Коаліційна угода,"Програму діяльності Уряду на 2015 р". Хтось їх виконує? Так і зараз,замість того, щоб витягувати країну з суспільно-економічної ями, у яку миповільно сповзаємо дякуючи уже новій владі, нам знову придумали чергову"мильну бульбашку", якою з екранів телевізорів будуть розмахуватиперед носом і розповідати як нам буде згодом добре. Ну, звичайно, тільки після змінидо Конституції... Таке враження, що після Майдану і загибеліНебесної сотні, Україну знову перетворюють у "Країну дурнів".

Поки органи влади неприпинять творення своїх стратегій, програм чи доктрин і не почнутьреалізовувати вже затверджені документи та виконувати волю народу, доти Українатупцюватиме на місці і не розвиватиметься. Такі безвідповідальні дії влади єнайбільшим викликом для незалежності України, якими користується п’ята колона івороги України.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи