UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
26.07.2019 16:19

"Слуга народу" хоче об'єднати Міністерства: треба чи ні?

Государственный деятель, Министр экологии и природных ресурсов Украины (2014-2015 гг.)

У партії «Слуга народу» розглядають об'єднання Мінкульту, Мінінформполітики і Міністерства молоді та спорту. За це виступив і Президент Володимир Зеленський.

Попри істерію Міністра спорту Ігоря Жданова, який стверджує, що об’єднання відомств зупинить «позитивні зміни», які вони творили протягом п’яти років, я як екс-урядовець вважаю рішення про об’єднання правильним. Адже державі потрібне не саме Міністерство як таке, а ефективне виконання покладених на нього функцій.

Ну а яка установа буде виконувати ці функції – це інше питання. На мою думку, оптимізувати установи треба не за назвами, а за функціоналом. Наприклад, спорт першочергово несе для суспільства оздоровчу функцію, а не спорт заради спорту. А от підтримка молоді та сім’ї – виконують функцію соціальну. Відповідно, ці функції треба розділити і передати відповідним Міністерствам: охорони здоров’я і соціальної політики.

За таким же принципом варто розподілити функції Міністерства аграрної політики та продовольства та Міністерства екології. Функціональність і здоровий глузд понад усе!

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]