UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
30.07.2015 13:55

НААУ інвестує за кордон?

Управляющий партнер Адвокатского объединения "ГОЛОВАНЬ И ПАРТНЕРЫ"

З радісним ентузіазмом зустріли українські адвокати довгоочікувану звістку про створення Національною асоціацією адвокатів України відокремленого іноземного підрозділу (представництва) у Сполучених Штатах Америки, м. Нью-Йорк.

З радісним ентузіазмом зустріли українські адвокати довгоочікувану звістку про створення Національною асоціацією адвокатів України відокремленого іноземного підрозділу (представництва)  у Сполучених Штатах Америки, м. Нью-Йорк.

Нарешті кращі представники професії отримають можливість безпосередньо долучитися до заокеанської культури не за власний рахунок, а за кошти спонсорів та благодійних фондів.

Та  подряд з ентузіазмом виникли і питання.

Відповідно до затвердженого Радою адвокатів України Положення, представництва іменуються відокремленими підрозділами, але одночасно є юридичними особами.

В той же час, відповідно до норм ЦК України, представництва не є юридичними особами.

Що стосується створення юридичних осіб за кордоном, наше законодавство у більшості випадків визнає такі операції формою здійснення інвестицій  і вимагає отримання індивідуальної ліцензії.

Звичайно, ці нестиковки з законом в жодному разі не спинять могутній поступ НААУ до нових висот.

І ми скоро дізнаємося, як невимушено і оригінально колеги з РАУ вирішили ці проблеми.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]