Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
28.06.2012 19:39
Відкритий лист з приводу Відкритого листа
Приємно усвідомлювати, що є люди, які можуть написати Відкритий лист Президентові з приводу стратегічних питань. Погано, коли стратегія в їх розумінні виявляється дуже вузькою і спрямованої на латання поганої роботи нікчемного чиновника.
Приємно усвідомлювати, що є люди, які можуть написати Відкритий лист Президентові з приводу стратегічних питань. (http://ua-energy.org/post/21593) Погано, коли стратегія в їх розумінні виявляється дуже вузькою і спрямованої на латання поганої роботи нікчемного чиновника.
Колеги, лист такого плану не повинен містити помилок в обґрунтуванні. 28 Директива не доповнює 77 Директиву. 28 Директива почала діяти ЗАМІСТЬ 77 Директиви. Містить інші визначення і набагато серйозніша за змістом. Але в України її немає в Плані дій і в Протоколі, і немає відповідно за нею зобов'язань. Тому Агенція енергоефективності її навіть не приймає в обґрунтування при розробці законопроектів, продовжуючи відштовхуватися від 77 Директиви. А Для ЄС вже немає 77 Директиви. Так, що Ваше обґрунтування на зобов'язання по Протоколу не мають сенсу.
Крім того, активно наполягаючи на прискореному розвитку відновлюваної енергетики, Ви зовсім забули про досвід європейських країн. А цей досвід говорить, що треба випереджальними темпами розвивати акумулюючі потужності і "розумні" мережі. Інакше починаються проблеми з усім енергозабезпеченням країни. Особливо це стосується саме сонячної електрогенерації і електрогенерації на основі великих вітрогенераторів.
Ви чому-то промовчали про те, що завдяки діям Агентства та особисто пана Пашкевича, Презеденту були направлені свідомо помилкові дані про біогазі. Як результат - вето Президента. Як результат Україна втратила зростання електрогенерації на біогазі.
У пасинках продовжує перебувати розвиток електрогенерації з використанням біомаси. Повністю Вами проигнорированна ситуація з необхідністю розвитку теплової генерації на поновлюваних джерелах енергії. Особливо у зв'язку з новими проблемами зі збутомгранул з відходів деревини.
Тому Ваша позиція щодо підтримки цього вузькопрофільного лобізму сонячної і вітрової електрогенерації викликає багато питань. Наприклад, може простіше було спочатку написати в РНБО? Поставити питання про передання всього напрямку відновлюваної енергетики від немічного Агентства в єдиний енергетичний орган? Наполягати на рівності підходів до всіх видів відновлюваної енергетики? Сказати, що без забезпечення стабільної роботи енергосистеми не можна говорити про сталий розвиток країни? І показати роль і перспективу відновлюваної енергетики в єдиному енергобалансі?
Тільки тоді розвиток відновлюваної енергетики дасть реальний економічний ефект, а не просто буде гарною картинкою для журнальних обкладинок та презентацій на конференціях, та джерел понад прибутку окремих суб'єктів.
Колеги, лист такого плану не повинен містити помилок в обґрунтуванні. 28 Директива не доповнює 77 Директиву. 28 Директива почала діяти ЗАМІСТЬ 77 Директиви. Містить інші визначення і набагато серйозніша за змістом. Але в України її немає в Плані дій і в Протоколі, і немає відповідно за нею зобов'язань. Тому Агенція енергоефективності її навіть не приймає в обґрунтування при розробці законопроектів, продовжуючи відштовхуватися від 77 Директиви. А Для ЄС вже немає 77 Директиви. Так, що Ваше обґрунтування на зобов'язання по Протоколу не мають сенсу.
Крім того, активно наполягаючи на прискореному розвитку відновлюваної енергетики, Ви зовсім забули про досвід європейських країн. А цей досвід говорить, що треба випереджальними темпами розвивати акумулюючі потужності і "розумні" мережі. Інакше починаються проблеми з усім енергозабезпеченням країни. Особливо це стосується саме сонячної електрогенерації і електрогенерації на основі великих вітрогенераторів.
Ви чому-то промовчали про те, що завдяки діям Агентства та особисто пана Пашкевича, Презеденту були направлені свідомо помилкові дані про біогазі. Як результат - вето Президента. Як результат Україна втратила зростання електрогенерації на біогазі.
У пасинках продовжує перебувати розвиток електрогенерації з використанням біомаси. Повністю Вами проигнорированна ситуація з необхідністю розвитку теплової генерації на поновлюваних джерелах енергії. Особливо у зв'язку з новими проблемами зі збутомгранул з відходів деревини.
Тому Ваша позиція щодо підтримки цього вузькопрофільного лобізму сонячної і вітрової електрогенерації викликає багато питань. Наприклад, може простіше було спочатку написати в РНБО? Поставити питання про передання всього напрямку відновлюваної енергетики від немічного Агентства в єдиний енергетичний орган? Наполягати на рівності підходів до всіх видів відновлюваної енергетики? Сказати, що без забезпечення стабільної роботи енергосистеми не можна говорити про сталий розвиток країни? І показати роль і перспективу відновлюваної енергетики в єдиному енергобалансі?
Тільки тоді розвиток відновлюваної енергетики дасть реальний економічний ефект, а не просто буде гарною картинкою для журнальних обкладинок та презентацій на конференціях, та джерел понад прибутку окремих суб'єктів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
Топ за тиждень
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
Популярне
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87049
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11247
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9246
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5717
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5422
Контакти
E-mail: [email protected]