Наш план – перемога
Обговорення можливого наступу – скрізь. Думки, оцінки, сценарії. Скрізь. Мені телефонують знайомі та запитують: «А правда? Коли?»
Не буду давати оцінку тому, наскільки реальною є ця загроза. Ми вже 8 років воюємо за нашу свободу та незалежність, і я вже писав нещодавно: справа не в російських військових у Криму та на Донбасі, а також біля наших кордонів. Справа у токсичному інформаційному впливі та розхитуванні настроїв усередині країни – закиди агресора про те, що ми не зможемо, що нам чогось не вистачить, що їм достатньо доби, просто вони ще не починали… Стоп! Наша перемога починається в наших головах!
Тому ось що я хочу сказати. Торік за дорученням Президента України Володимира Зеленського ми почали комплексну трансформацію, а підприємства Укроборонпрому збільшили обсяги виробництва на 24%. І це свідчить далеко не про вичерпні наші можливості. У 2022-му ми маємо підвищити цей показник ще на 16,4% у порівнянні з 2021 роком. Це реальний і дуже стриманий наш план. І те, наскільки ми його перевершимо, залежить від нас і від того, якими будуть потреби наших Збройних Сил та чим залякуватиме агресор.
У 2022-му ми плануємо, перш за все, збільшити виробництво високоточної зброї та боєприпасів.
Далі. Цьогоріч продовжується виробництво трьох літаків АН-178 для Міноборони, яке, підкреслюю, триває за графіком, літака АН-32П для МВС, а також триває робота над новими замовленнями для наших авіапідприємств, у тому числі, - для «Української Національної Авіакомпанії». Просто у ці дні на суднобудівних підприємствах Укроборонпрому виконується робота для потреб Військово-Морських Сил, а також наших закордонних партнерів. Зокрема, на Херсонському державному заводі «Палада» розпочалось будівництво композитного плавучого доку нового покоління для Хорватії - це додатково завантажить виробничі потужності підприємства щонайменше на рік. На завершальній фазі переговори щодо укладання ще одного контракту з інозамовником.
Ми активно працюємо над вітчизняним виробництвом ракет класу «повітря-повітря», створенням дослідного зразка ПКРК «Нептун» корабельного базування, а також, за результатами завершення держвипробувань, має бути прийнята на озброєння ЗСУ «Вільха-М».
Відповідно до наших планів, результати зовнішньоекономічної діяльності підприємств Укроборонпрому в 2022 році також зростуть. Минулий рік став рекордним, починаючи з 2014-го, за показником надходження коштів – 1 108,2 млн дол. Наш план цьогоріч – 1 176 млн дол. І це обґрунтована сума.
Те, що підприємства Укроборонпрому працюють над забезпеченням потреб українського війська під час війни, не заважає нам одночасно здійснювати масштабну та історичну реформу державного ОПК. Вона покликана назавжди змінити майбутнє української оборонки – змінити так, щоб більше ніколи та нікому не спало на думку нападати на нашу державу чи ставити під сумнів, чий Крим чи Донбас. Бо вони були та завжди будуть нашими! Цьогоріч ми отримаємо незворотні результати трансформації: буде завершено перетворення державних підприємств Концерну на господарські товариства та розпочнеться формування галузевих науково-виробничих об’єднань відповідно до міжнародних принципів корпоративного управління. Нарешті відбудеться державна реєстрація правонаступника Державного концерну «Укроборонпрому» - акціонерного товариства, яке стане сучасною високотехнологічною оборонною компанією.
Спираючись на досвід минулого року, цьогоріч ми також збільшимо економічний ефект від розпорядження майном та додатково заощадимо на прозорих закупівлях. І ці гроші будуть спрямовані на модернізацію наших виробництв, які працюють на потреби наших захисників.
Я говорив коротко, аби деталями не відволікти від головного. Це рівняння без невідомих: є війна, є наші заводи, є Збройні Сили України. Якщо все це скласти, після знаку «дорівнює» має бути перемога. План такий.
Лише разом ми робимо Україну сильною!
- Що означає бути громадянином? Дмитро Зенкін вчора о 09:44
- Дві нові "гарячі точки" в Азійському регіоні Георгій Тука вчора о 07:54
- Європейський вибір України: Як суспільство звільняється від пострадянського минулого Штефан Сабау 26.04.2025 23:00
- Дзеркальні кроки – основа переговорного процесу Сергій Пєтков 26.04.2025 07:28
- Післяплата через Нову пошту та NovaPay: чи потрібен фіскальний чек? Арсен Маринушкін 26.04.2025 00:43
- ТЦК проти позову: розбираю відзив на позов, коментую, відповіді Павло Васильєв 25.04.2025 21:39
- Очікування vs реальність: правда про старт кар’єри в IT Сергій Немчинський 25.04.2025 10:36
- З чого починати описувати бізнес-процеси? Жанна Кудрицька 24.04.2025 23:46
- Неустойка за неповернення майна з оренди: між штрафом та пенею Дмитро Шаповал 24.04.2025 13:56
- Стягнення шкоди з закладу освіти та батьків внаслідок пошкодження ока дитині Артур Кір’яков 24.04.2025 13:11
- СЗЧ – вихід з ситуації є Сергій Пєтков 24.04.2025 10:18
- Декілька ФОП: оптимізація податків чи дроблення бізнесу? Сергій Пагер 24.04.2025 09:07
- Захист дітей від насильства: як працює модель Барнахус в Україні та Польщі Галина Скіпальська 23.04.2025 17:02
- ПРРО як шлях до детенізації бізнесу та збільшення надхожень у бюджет Андрій Сухов 23.04.2025 11:59
- Cпеціальні військові операції – міжнародна політика кремля Сергій Пєтков 23.04.2025 10:18
- ТЦК проти позову: розбираю відзив на позов, коментую, відповіді 426
- Захист дітей від насильства: як працює модель Барнахус в Україні та Польщі 126
- ТЦК – треш, хайп, фейк або соціальна допомога військовим та їх сім’ям 111
- Китай закручує "рідкоземельну гайку". Як Україні скористатися своїм шансом? 99
- За фасадом новобудови: як виявити ризики перед купівлею 97
-
Зрадник Сальдо отримав підозру за заволодіння Херсонською нафтоперевалкою
Бізнес 8361
-
У Польщі зірвали спробу повернення російських дискаунтерів
Бізнес 6990
-
"Неможливо забути, що цукерка солодка". Репортаж з ребцентру для залежних, де лікуються військові
4165
-
Скільки коштує стати блогером у 2025: реальні історії інфлюенсерок про старт, витрати та заробіток
Життя 4052
-
Мої діти гралися з дітьми з Кривого Рогу — війна спонукала польського режисера зняти фільм в Україні
Життя 2927