UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
18.05.2019 14:44

До Дня резервіста України!

Генеральний директор Державного концерну "Укроборонпром"

Події 2014 року доводять, що для сильної армії, яка здатна у будь-який момент дати гідну відсіч ворогу, потрібен потужний резерв.

18 травня ми вперше відзначаємо День резервіста України!

Важливий день з огляду на те, що створення ефективної резервної армії - це одна з пріоритетних та першочергових задач для нового керівництва Генштабу та Міноборони.

Події 2014 року доводять, що для сильної армії, яка здатна у будь-який момент дати гідну відсіч ворогу, потрібен потужний резерв. Резерв, основою якого мають стати Герої, які вже пройшли АТО і ООС, а також УСІ чоловіки віком від 20.

Гарним прикладом у питанні формування резервної армії для нас є Швейцарія та Ізраїль. Збройні Сили Швейцарії включають 80 тисяч резервістів, які регулярно проходять навчання та мають налагоджену внутрішню комунікацію. ЦАХАЛ (Армія оборони Ізраїлю) спроможна за протягом першої доби здійснити повну мобілізацію резервістів, до яких відносяться усі військовослужбовці після завершення основної служби. Кожен боєць ЦАХАЛУ, а саме в такому званні проходить служба у 80 відсотків військовослужбовців в Ізраїлі, отримує направлення в один з резервних підрозділів і ЩОРОКУ до 45-річного віку проходить 45 денні збори! Правда жінки, які теж військовозабов‘язані і на рівні з чоловіками проходять службу в рядах Армії оборони Ізраїлю, звільняються від щорічних військових зборів.

В Біблії написано: «Коли сильний зі зброєю охороняє свій дім, тоді в безпеці його імення». Ми забов’язані продовжити розбудову Збройних Сил України і сформувати ефективну резервну армію для «охорони нашого дому».

З Днем резервіста, Україно!

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]