Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
30.08.2017 13:33

Фільми, які мотивують

Надзвичайний і Повноважний Посол України в Азербайджані

Одного разу друг мене запитав: “Що ти робиш, коли зникає мотивація та опускаються руки?” Я трохи подумав і відповів: читаю книжки, спілкуюсь з рідними та друзями, дивлюсь контентні фільми або просто лягаю спати. В інтернеті багато різних рейтингів кори

Одного разу друг мене запитав: “Що ти робиш, коли зникає мотивація таопускаються руки?”Я трохи подумав і відповів: читаю книжки, спілкуюсь з рідними та друзями,дивлюсь контентні фільми або просто лягаю спати. 

В інтернеті багато різних рейтингів корисних книжок та фільмів. Я вирішивскласти свій перелік 11 фільмів, перегляд яких, на мій погляд, збільшує мотиваціюта розумову діяльність, особливо під час загострення осінньої депресії.

Матриця. Знятий ще у 1999 році в США братами Вачовскі, якізгодом стали сестрами, фільм одразу став культовим. Пізніше було знато двічастини продовження: перезавантаження та революція, які були значно слабшими поконтенту та не отримали популярності та визнання першого фільму.

Ігри розуму. Біографічна драма про Джона Форбса Нешамолодшого, який в 1994 здобув Нобелівську премію з економіки та зробив значнийнауковий внесок в галузі теорії ігор та диференціальної геометрії. Фільм проінтелект та силу духу людини.

Сила волі. Фільм 2016 року про 4-разового олімпійськогочемпіона та автора численних світових рекордів у спринті та стрибках у довжинуДжеймса Клівленда «Джессі» Оуенса. Фільм про силу волі та цілеспрямованість,про наполеглевість та досягнення результату, фільм про великий спорт і прозвичайне життя.

Гра по чужим правилам. Стрічка, яка описує реальні події 1966року в світі американського студентського баскетболу. Фільм про лідерство ікомандність, про мотивацію та підтримку, про цілеспрямованість танаполегливість для досягнення неможливого. Окрема сюжетна лінія – родинна підтримкав умовах стресу та агресивного навколишнього середовища.

Соціальна мережа. Історія народження facebook, історія відносин вкоманді та лідерства, історія Марка Цукерберга, знята Девідом Фінчерем в 2010році. Мені не подобається в цьому фільмі лише те, що Гарвард, в якому я теж мавчесть навчатись, замінили на Стенфорд. В усьому іншому – хороший посібник длястартаперів.

Хвіст, який виляє собакою. Американська комедійна драма з ДастіномГоффманом та Робертом де Ніро у головних ролях відкриває завісу “публічної” політикиу США. Є над чим посміятись і багато є над чим подумати.

Дейв. Ще одна комедія про Білий дім, яка була знята в1993 році та отримала Премію Гільдії сценаристів США. Чудовий та легкий фільмпро лідерство і відповідальність у демократичному суспільстві.

Хвиля. Німецький фільм 2008 року режисера Денніса Ганзеля,який заснований на реальному експерименті під назвою “Третя хвиля”, що бувпроведений вчителем історії Роном Джонсом над учнями американської середньоїшколи в Каліфорнії в 1967 році. Фільм складний і змішує замислитись надбагатьма питаннями колективної свідомості та соціальної психології.

Ганді. Історичний біографічнийфільм 1982 року про батька індійського народу та засновника сучасної Індійськоїдержави, який не обіймав офіційних державних посад, сформував ідеологіюненасильницького спротиву і переміг, здобувши незалежність Індії відВеликобританії. Важливо відмітити, що фільм, тривалістю більше 3-х годин,знятий спільно Великобританією та Індією, про що, можливо й мріяв би сам Ганді.

Гладіатор. Фільм пробойового генерала Римської імперії, для якого честь гідність та служінняБатьківщині – це сенс життя. Неперевершена гра Рассела Кроу та режисерськаробота Рідлі Скотта дозволяє повністю зануритись у атмосферу Стародавнього Римута відчути незабутні емоції. Фільм здобув 5 премій “Оскар” та 2 премії “ЗолотийГлобус”, у тому числі як найкращий фільм 2001 року.

Хоробре серце.Неймовірна розповідь про боротьбу Шотландії за незалежність від Англії. Подіїфільму, який був знятий в 1995 році, починаються в далекому 1280 році таописують життєвий шлях, боротьбу та служіння історичного національного шотландськогогероя Вільяма Воллеса. Сплетеність віри, відданості, зради та кохання у фільміпоєднано в ім’я боротьби за свободу і незалежність своєї землі, що дужеактуально для України та багатьох інших країн і народів. 

Безумовно, це лише частина з-поміж великої кількості достойних фільмів,знятих людством за більш ніж 100 років і це лише мій суб'єктивний погляд на контентністьта мотиваційність. В той же час, я переконаний у тому, що перегляд цих 11стрічок додасть вам оптимізму та підгрунтя для роздумів і нових ідей. І,звичайно, я пропоную усім дивитись лише ліцензійні фільми та не порушуватиавторських прав. Гарного перегляду!

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи