Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
28.11.2014 12:30

Перший день Верховної Ради восьмого скликання

Народний депутат України VII, VIII скликань

Перш, ніж поділитися своїми враженнями від першого дня роботи Верховної Ради восьмого скликання, хочу привітати Володимира Гройсмана з обранням на посаду голови Верховної Ради. Мені дуже приємно, по-перше, що головою парламенту обрано дуже порядну професій

ВР.jpg

Перш, ніж поділитися своїми враженнями від першого дняроботи Верховної Ради восьмогоскликання, хочу привітати Володимира Гройсмана з обранням на посаду головиВерховної Ради. Мені дуже приємно, по-перше, що головою парламенту обрано дужепорядну професійну і працездатну людину, а по-друге, що цю людину я дуже добрезнаю: мені не один рік довелося працювати з Володимиром Борисовичем  у Вінницький міській раді.

Також втішає, що ми вже в перший день роботи зуміли створитикоаліцію та обрати і голову Верховної Ради і Прем'єр-міністра, обійшовшись без тривалихнудотних торгів за ці посади – як це було в минулих скликаннях. Це свідчить проте, що депутати і депутатські фракції в першу чергу налаштовані на серйознуроботу, а не на виторговування різних преференцій і благ.

Сподіваюся, що так саме швидко ми сформуємо персональнийсклад президії та комітетів  ВерховноїРади, складу Уряду та затвердимо програму дій Кабміну. Далі найголовнішим будеузгодити показники держбюджету-2015 і прийняти його. Отже, роботи на найближчітижні вистачатиме.

Під час першого засідання Верховної Ради восьмогоскликання неодноразово згадував події цієї зими. Новообрана Рада – це останнійвиконаний пункт вимог Майдану, які стосувалися повернення до Конституції 2004 року та дострокового проведенняпрезидентських і парламентських виборів. Хоча, якби ми тоді погодилися на домовленостіз Януковичем, лише через місяць – у грудні мали бути проведені достроковіпрезидентські вибори. Якою була б в цьому разі наша країна – із Новоросією ускладі восьми областей чи лише з без анексованого Криму – важко сказати.

Але можу впевнено сказати одне – за цей рік наша країна зробилапотужний крок у своєму демократичному розвитку і набула нових суспільнихцінностей. масштабно та динамічно та змінюються наше суспільство.  За "звичайних" умов, щоб минути тойшлях, який ми пройшли за рік, нам знадобилося би років 15-20. Ми також отрималинизку викликів, кожний з яких можна назвати історичним за масштабами тазначенням для майбутньої долі держави. Адекватна і стрімка відповідь на цівиклики визначить успішність проекту під назвою "Україна". Сьогоднідуже багато залежить від депутатів. І, повірте, всі ми відчуваємо історичністьданого періоду і власну відповідальність – і тому готові мобілізувати своїзусилля, знання, досвід та працювати з повною віддачею.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи