Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
15.01.2014 14:11

"Революція тварин" і свині

Народний депутат України VII, VIII скликань

Сьогодні Азаров назвав Євромайдан «революцією тварин».

Сьогодні Азаров назвав Євромайдан «революцією тварин». Нагадаю, про революцію тварин йдеться в сатиричній повісті-притчі «Скотний двір» Джорджа Оруелла. Там описана диктатура агресивного кабана, який для посилення особистої влади і придушення інакомислення здійснює репресії проти тварин за допомогою репресивного апарату у вигляді дев'яти вирощених ним собак.

Також там зображені вівці - частина населення ферми зі слабкими розумовими здібностями, яка не здатна критично розглядати події на скотному дворі. Кабан легко ними маніпулює, тому вівці виконують будь-який наказ і підтримують будь-які запропоновані ним ідеї.

Тварини проголосили на скотному дворі сім заповідей, але кабан поступово їх виправив, а потім і зовсім скасував усі, окрім однієї - сьомої. Втім, і цю останню заповідь він переінакшив, після чого вона звучала так: «Всі тварини рівні, але деякі рівніші за інших».

У фіналі повісті на скотному дворі затверджується нова привілейована еліта - свині.

Дякуємо, Микола Янович, що нагадали ...

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]