Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
Мій знайомий, який є помічником одного з депутатів, переслав лист який надіслала їм одна із громадських організацій. Лист коротенький, тому, пропустивши речення привітання, процитую його повністю:
"У липні 2010 року експертами "Українського клубу" було
проаналізовано групи впливу у Партії регіонів. Готові надати інформацію за підсумками обговорення. Просимо зробити внесок на розвиток "Українського клубу в обсязі 25000 грн".
Далі йдуть банківські реквізити "клубу", а в графі "призначення платежу" пропонувалося вказати "безповоротна фінансова допомога".
Підписано цей лаконічний лист Головою Секретаріату "Українського клубу" Олексієм Усачовим.
Замість привітання, яке я опустив, можна було б написати: "Добрий день, шановний Лох такий-то...!".
Якого біса комусь за ТАКУ суму потрібне "експертне опитування" сумнівного клубу? Якщо зайти на сайт цієї організації, то можна побачити що в ролі експертів тут "ходять" аж чотири чоловіки, точніше хлопці або, ще точніше, хлоп'ята.
Складається враження, що цим хлопчикам не вистачало, всього-на-всього, 25 штук аби відзначити День народження іншого хлопчика. На сайті у графі "однодумці" вказано, що одному з "експертів", Дмитрові Чистяку, 22 серпня пішов 24-рік. Він найстарший з експертів. Іншим двом, Тарасу Духовному та Андрію Кузьмінському, по 20 років. А Владу Константинову взагалі 18-ть. Два із них, Константинов та Кузьмінський, вказали, що є студентами.
Хлопці, здається взагалі не відчувають реалій української політики. Навіть останній депутат, який займається лише розведенням бджіл а в зал приходить лише щоб зіграти роль кнопкодава, та й той без підказки знає хто впливає у ПР. А ті, хто крутиться поблизу політиків можуть розповісти, що у Партії Регінів є неформальний поділ на групи. Тобто "група Колесникова", "Група Макеєнка" і т.д.. У них навіть телефонний довідник фракції за таким принципом був складений. Але цей поділ умовний. Це щось схоже на поділ в університеті студентів на групи із старостами на чолі.
З іншого боку, на який чорт комусь потрібне опитування зроблене "зеленими" експертами, коли "Кореспондент" фахово і компетентно назвав сотню впливових українців? Там чітко сказано, що третина із цього рейтингу регіонали. За 25000 можна передплатити журнал "Кореспондент" і читати його аж 62 роки!!!
Який ідіот заплатить таку суму за дитяче експертне белькотіння? Я, можливо, нашкріб би таку суму, аби заплати за те щоб подивитись на такого ідіота-політика....
21.08.2010 11:39
Експертне опитування дітей для лохів-політиків
Про групи впливу у Партії регіонів обіцяють розповісти за 25000 гривень
Чому курка така синя і така дорога?
- Гроші потрібні!".
Анекдот
- Гроші потрібні!".
Анекдот
Мій знайомий, який є помічником одного з депутатів, переслав лист який надіслала їм одна із громадських організацій. Лист коротенький, тому, пропустивши речення привітання, процитую його повністю:
"У липні 2010 року експертами "Українського клубу" було
проаналізовано групи впливу у Партії регіонів. Готові надати інформацію за підсумками обговорення. Просимо зробити внесок на розвиток "Українського клубу в обсязі 25000 грн".
Далі йдуть банківські реквізити "клубу", а в графі "призначення платежу" пропонувалося вказати "безповоротна фінансова допомога".
Підписано цей лаконічний лист Головою Секретаріату "Українського клубу" Олексієм Усачовим.
Замість привітання, яке я опустив, можна було б написати: "Добрий день, шановний Лох такий-то...!".
Якого біса комусь за ТАКУ суму потрібне "експертне опитування" сумнівного клубу? Якщо зайти на сайт цієї організації, то можна побачити що в ролі експертів тут "ходять" аж чотири чоловіки, точніше хлопці або, ще точніше, хлоп'ята.
Складається враження, що цим хлопчикам не вистачало, всього-на-всього, 25 штук аби відзначити День народження іншого хлопчика. На сайті у графі "однодумці" вказано, що одному з "експертів", Дмитрові Чистяку, 22 серпня пішов 24-рік. Він найстарший з експертів. Іншим двом, Тарасу Духовному та Андрію Кузьмінському, по 20 років. А Владу Константинову взагалі 18-ть. Два із них, Константинов та Кузьмінський, вказали, що є студентами.
Хлопці, здається взагалі не відчувають реалій української політики. Навіть останній депутат, який займається лише розведенням бджіл а в зал приходить лише щоб зіграти роль кнопкодава, та й той без підказки знає хто впливає у ПР. А ті, хто крутиться поблизу політиків можуть розповісти, що у Партії Регінів є неформальний поділ на групи. Тобто "група Колесникова", "Група Макеєнка" і т.д.. У них навіть телефонний довідник фракції за таким принципом був складений. Але цей поділ умовний. Це щось схоже на поділ в університеті студентів на групи із старостами на чолі.
З іншого боку, на який чорт комусь потрібне опитування зроблене "зеленими" експертами, коли "Кореспондент" фахово і компетентно назвав сотню впливових українців? Там чітко сказано, що третина із цього рейтингу регіонали. За 25000 можна передплатити журнал "Кореспондент" і читати його аж 62 роки!!!
Який ідіот заплатить таку суму за дитяче експертне белькотіння? Я, можливо, нашкріб би таку суму, аби заплати за те щоб подивитись на такого ідіота-політика....
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
Топ за тиждень
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
Популярне
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87044
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11237
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9244
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5712
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5407
Контакти
E-mail: [email protected]