Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
04.09.2017 16:51

Фантазії Саакашвілі

Політичний консультант

Невже Міхеїл Саакашвілі вважає, що земля крутиться навколо нього?!!! Ну, чесно?!!!)))

План роботи Верховної Ради на цей тиждень. 
 
Вівторок: Ухвалення закону про Саакашвілі. Який саме - не важливо. Головне, що так Саакашвілі думає. Паралельно Давид Сакварелідзе заявить про те, що київська хунта фінансує будівництво Керченського мосту. Усі це дадуть. Тих, хто буде заперечувати Сакварелідзе жорстко покарає шляхом забанювання на ФБ. 
 
Середа: День ратифікацій. Ратифіковують Угоду про правила перетин Саакашвілі україно-румунського кордону. Яка різниця, що він штурмуватиме Краковець. Все одно закон імені Сакакашвілі. Так сказав сам Саакашвілі. Тим часом прес-секретар якогось РУХ заявить, що її не пустили в туалет на КПП, бо його зачинили, щоб ним не скористався Саакашвілі. Прикордонник роздупляться увечері і заявлять, що це було у Яготині і вони нікому не заважали скористатися сортиром. Вони самі в нього не ходять, бо двері заклинило. Але, кого це вже цікавитиме?

Четвер: Рада постатейно почне ухвалювати медичну реформу. Кажете, що цей закон не має жодного стосунку до Міхо? Дарма! Реформою не передбачено медпункт у Краковці. А раптом потрібно буде надати невідкладну допомогу? Закон дуже провокативний. Це з парламентської трибуни лічно озвучив верховнорадівський фрік Юрій Дерев'янко. Більш глибше копнула тему Юлія Тимошенко. Вона заявила про геноцид Михайла Саакашвілі і додала, що такого навіть при Януковичу не було. 
 
П'ятниця: Година запитань до Уряду. Одним словом, Володя, ну Володя - ти не правий. Чуєш Володя! Був же ж нормальним джигітом, Володя! Чуєш Володя, міг би бути нормальним чуваком! Чуєш! Альоо!!!! Одним словом, Володимир Гройсман прийшов до парламенту через Міхо Саакашвілі. Правда, це п'ятничний парламентський ритуал започаткований ще до Саакашвілі. Але, кого це хвилює?
Субота: Сесії немає. "Бариги" цинічно та зухвало закрили її через Міхо. Але популізму рота не закрити. Йде повна мобілізація. Оскільки з РУХу Саакашвілі до Краковця мобілізовувати нікого, то ряди активістів займуть соратники Тимошенко, члени Демальянсу Лещенко та Заліщук, особисто сХвильований Віктор Чумак та збентежений Валентин Наливайченко. 
 
Неділя: Нарешті! Уся країна, повторююсь уся, зустрічає Міхо. Зупинилося виробництво, транспорт, магазини, роддоми. Навіть проститутки та масажистки і ті кинули роботу. З нагоди явлення народу Саакашвілі Ким Чем Ин випробовує ще одну ракету, Ілон Маск присвячує цій події новий продукт ГвинтоМіхоЕлектрольот, Дональд Трамп згадує про свого друга і срочно вирішує збудувати в Батумі обіцяний і майже "профінансований" Trump Tower. Від такої новини аж погода плаче.Ой! Щодо погоди, то це вже провокація. За сценарієм має бути сонце. Так Юлія Тимошенко замовляла. Вона навіть розочку для Міхо купила. Одну! Та й Олегу Ляшко стояти по інший бік дороги, під дощем та жувати краватку з портретом Міхо буде якось не той-во. 
 
PS: Невже Міхеїл Саакашвілі вважає, що земля крутиться навколо нього?!!! Ну, чесно?!!!)))
Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи