UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
24.06.2018 18:18

Про сильних людей Сенцова та Ройзмана

Консультант з питань фінансів та бюджету Львівського регіонального відділення Асоціації міст України

Місцеве самоврядування починається не з Ратуші у Львові, чи «горсовета» в Горлівці. Місцеве самоврядування починається з особистостей.

Не просто рекомендую, закликаю переглянути відеозвернення Євгенія Ройзмана, на жаль вже колишнього мера, Єкатеринбургу про Олега Сенцова. От саме з таких людей і починається твоя громада, Україна та справжня Росія.

Після Савченко, яку я палко підтримував, навіть одиночними пікетами, хочу вірити, що і тепер Україна має ким пишатися. Денисову не допустили до Сенцова. Уся інформацію, що ми отримуємо, має досить нестійке походження. Надзвичайно не хочеться вірити в черговий розвід крембля. Але відео переглянути закликаю.

https://www.youtube.com/watch?v=kDbb6R5E4cA

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]