Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
28.02.2018 17:43

Порошенко та виклики для львівської влади

Консультант з питань фінансів та бюджету Львівського регіонального відділення Асоціації міст України

В нелегкий, дуже нелегкий для України час Петро Порошенко провів свою чергову прес-конференцію. До речі, захід докорінно відрізнявся від шоу, що влаштовує Володимир Путін в РФ.

В нелегкий, дуже нелегкий для України час Петро Порошенко провів свою чергову прес-конференцію. До речі, захід докорінно відрізнявся від шоу, що влаштовує Володимир Путін в РФ. Простота у всьому і це приємно відзначити. Звичайно, не усі відповіді на поставлені запитання задовольнили пересічних українців, не беручи до уваги вже політичних та економічних експертів, аналітиків. Дещо залишилось, так би мовити поза лаштунками, а на дещо взагалі не було дано прямої відповіді. Загалом все це дійство викликало, особисто в мене, більше позитивні емоції, а ніж негативні. Впевнений, зорієнтований на суттєве нарощення обороноспроможності, соціальні та економічні здобутки наш Президент надихає на щоб кожний з нас віддавав себе на служіння вітчизні. В такі важкі часи для країни важливий сам факт відкритості, відвертості та публічності.

«Я не байдужий до України» - відповів на запитання Соні Кошкіної (Лівий берег) Президент Порошенко, і я йому вірю. Але суттєві тривоги закрадаються коли дивишся на буденні реалії господарювання на місцях. Для прикладу на Львівщині. Чи готова «наша» влада так само впевнено, з безліччю незручних запитань публічно звітувати перед громадою. Як каже один мій колега, кишка в них тонка та голос тремтячий, і мали вони громаду з її конституційними правами в одному місці.

Так, от собі і міркую дочекаємось колись коли публічно, перед журналістами та громадськими активістами, як будуть звітувати перші особи - голови обласної адміністрації та ради, їх заступники, чи і надалі будуть жити за принципами: «тихо прийшов, тихо пішов». Та і керівництву територіальних громад, міст, сіл та селищ варто взяти регулярне публічне звітування за основу своєї діяльності.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]