Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
11.07.2013 18:44

Атас, інвестиції ідуть..! Куди ? На Львівщину ?!

Питання інвестицій в час світової економічної кризи, питання актуальне у всіх своїх барвах та аспектах. То ми собі так думаємо (або нам втюхали) шо заніжені сонечком турки там в Стамбулі за якісь парки на барикади залазять, або обдурманені кашасею бразильц

Питання інвестицій в час світової економічної кризи,питання актуальне у всіх своїх барвах та аспектах. То ми собі так думаємо (абонам втюхали) шо заніжені сонечком турки там в Стамбулі за якісь парки набарикади залазять, або обдурманені кашасею бразильці чогось проти проведеннячемпіонату по футболу у  2014 році. Доречі, Україна ще зберігає  непогані шансипотрапити на це феєричне свєто.

Насправді і турки, і бразильці, і греки, і вже заразкитайці підіймаються проти скорочення робочих місць, проти корупції, проти зростаннякомунальних послуг та тарифів. Зрозуміло одне – не має інвестицій не будеодного, другого, третього. Якщо засилля корупції – інвестицій не буде, інтелектчиновницького апарату не на найвищому рівні – це однозначно і т.д.

Але до чого така велика преамбула? Виявляється все доситьпросто. 11 липня 2013 року у приміщення Львівської обласної державноїадміністрації відбулась презентація Інституту економічних досліджень таполітичних консультацій. Презентувалось не багато не мало: «Інвестиції – шляхдо ефективного економічного розвитку територій». Подібний круглий стіл  відбувся на передодні, 9 липня 2013 року у Дніпропетровську. З цього звітувиявляється, що Дніпропетровська область на «три голови» крутіше Львівської.Більш того у багатьох показниках згідно яких проводилось дослідження Львівщина маларівень нижче середньостатистичного ніж по Україні. Для прикладу, валовийрегіональний продукт (згідно Звіту ) на Дніпропетровщині – 42,1 тис. грн., а наЛьвівщині – 28,5 тис. грн., а середня по Україні на рівні 30 тис. грн. І такихподібних до десятка показників.

Цікавістьвикликає те, що «Стратегія розвитку Львівської області до 2015 року» визнанаоднією з найкращих в Україні, що і було озвучено на «круглому столі»! Пановезадумайтесь – Стратегія Львівського поступу найкраща, а живемо майже найгірше!Можливо не комп’ютери винуваті? Можливо не ліжка міняти потрібно? Можливо і владана київських пагорбах тут ні до чого?

Та і не це, вданому випадку, викликає дискусію. Саме цікаве те, що на сьогоднішній зустрічіодні представники львівської влади хвалили себе перед іншими представниками львівськоївлади, а коли черга дійшла до громадськості то всім гарно рот заткнули іпорекомендували писати на якусь поштову скриньку…

Ось так в насформується інвестиційний клімат. Так, здається це сьогодні обзивають. Тому недивуйтесь, якщо грошики українські будуть колотитись на Кіпрі, або Сейшельськихостровах, а не на Львівщині.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net