Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
22.11.2012 14:42

Влада, підвищуючи ціни на алкоголь, вбиває українців

В Україні з 25 листопада 2012 року в чергове підвищуються мінімальні ціни на деякі види алкогольних напов. Цікавим в цій ситуації є те, що ціни підвищуються у два етапи...

В Україні з 25 листопада 2012 року в чергове підвищуютьсямінімальні ціни на деякі види алкогольних напов. Цікавим в цій ситуації є те,що ціни підвищуються у два етапи з грудня 2012 року до березня 2013 року і далідо чергової постанови Кабінету Міністрів. Причини такої поспішності, терміновопідвищити ціни перед новим роком не інакше, як проблемами з держбюджетомпояснити важко. 

В Російській Федерації також деякі проблеми з бюджетом, щоздебільшого породжені коливаннями цін на нафту, але вони підвищують ціни лишепісля Нового року. Правда, там вони також, конкретно вставили населенню,піднявши мінімальні ціни аж на 36 % з 125 рублів (32,5 грн.) до 170 рублів (44,2грн.) за півлітри оковитої. В нас причини дзюравого  бюджету наслідки боротьби влади з власнимнародом.

Дефіцит українського бюджету складає приблизно 25млрд.грн., та в принципі це не саме страшне. Страшніше інше - різко знизилисьдоходи і розрив може зрости до 30 млрд.грн. І от щоб залатати бюджетні диркиуряд виріши в чергове залізти в кишені громадян. То того ж це не перша інеостання спроба діючого уряду. У серпні 2011 року мінімальна ціна на горілку (0,5 л) зросла на 45,3% з17,96 грн. до 26,10 грн., тепер ціни зростуть ще на 9,2 % до 28,50 грн., а вжеу березні ціна зросте ще на 5,6 % до 30,10 грн. За підсумком за півтора рокупідвищення на 60,1 % - просто фантастика.

Наслідики алкогольних ініціатив можуть бутикатастрофічними. Україна й так за спроживанням напоїв з градусовм майжесвітовий лідер, особливо серед молоді. Можна пронозувати що на фоні тотальногобезробіття українці споживати оковитої менше не будуть, от перейдуть наспоживання різних суррогатів  Здоров`янації явно погіршиться від такого покращення.
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net