UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
12.11.2019 13:17

Підсумки 45-го медіатижня: Джек Ма та бійка Ляшка vs Геруса

Социолог, основатель и руководитель исследовательской компании Gradus Research

Київський міжнародний економічний форум, Візит Зеленського до Харкова, бійка Ляшка та Геруса.

Медіаохоплення В.Зеленського знизилося на 3% на ТБ, проте зросло на 3% в інтернеті. Цього тижня Президент здійснив робочий візит до Харкова, взяв участь у Київському міжнародному економічному форумі, а також розповів про свої плани в інтерв’ю «Відверто з Президентом».

45mediaweek

Медіаохоплення А.Геруса зросло на 123% на ТБ та на 540% в інтернеті у зв’язку з його бійкою з О.Ляшком в аеропорту «Бориспіль», а також дискусіями навколо законопроекту про ринок електроенергії.

Охоплення О.Гончарука зросло на 61% на ТБ та 12% в інтернеті. Цього тижня Прем’єр презентував держбюджет-2020 та взяв участь у Київському міжнародному економічному форумі.

Інцидент в аеропорту «Бориспіль» також призвів до зростання на 487% на ТБ та на 1000% в інтернеті охоплення другого учасника бійки – О.Ляшка.

ТБ-охоплення Р.Ахметова збільшилося на 8%. Р.Ахметова продовжували згадувати у зв’язку з його благодійною діяльністю.

Охоплення А.Авакова зросло на 49% на ТБ та 28% в інтернеті. Міністра внутрішніх справ переважно згадували в контексті затримання в Польщі ветерана І.Мазура та ситуації навколо розведення військ.

ТБ-охоплення Ю.Світличної зросло 1000% у зв’язку з її звільненням із посади голови Харківської ОДА.

Охоплення В.Кличка знизилося на 50% на ТБ, проте зросло на 41% в інтернеті. Медіа згадували мера столиці в контексті його участі в Київському міжнародному економічному форумі, а також ситуації навколо прориву тепломережі на вул.Саксаганського в Києві.

Медіаохоплення Р.Рябошапки знизилося на 75% на ТБ та на 32% в інтернеті. Телеканали згадували Генпрокурора в контексті його інтерв'ю «Лівому берегу», переписки пранкера «Джокера» з М.Тищенком, а також перебігу розслідувань резонансних вбивств.

Охоплення П.Порошенка зменшилося на 25% на ТБ та на 14% в інтернеті. Медіа згадували екс-президента в рамках обшуків на ТК «Прямий», а також кримінальних проваджень ДБР.

Інтернет-охоплення І.Коломойського впало на 2%. Цього тижня матеріали про І.Коломойського стосувалися лобіювання законопроектів про ринок електроенергії, статті «The New York Times», а також заяв Р.Рябошапки про його невигідність для «людей Коломойського».

Охоплення В.Пристайка в інтернеті знизилося на 38%. Сайти висвітлювали коментарі В.Пристайка щодо візиту російського депутата О.Журавльова у Золоте, розведення військ у Петровському та підписання безвізу з Монголією.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]