Майбутнє в Європі - це вимога всіх українців!
Стартувала “вулична” частина кампанії “Я - за Україну в Європі”. Підписи на підтримку Угоди про асоціацію з ЄС збирають вже у кількох обласних центрах.
Нущо, друзі, сьогодні можна впевнено сказати, що кампанія “Я - за Україну вЄвропі” набирає обертів. Вже були проведені перші презентації - в Луцьку,Тернополі і Львові. На черзі інші обласні центри України. Та головне - почавсязбір підписів громадян на підтримку угоди про асоціацію з ЄС не лише всоціальних мережах, але й безпосередньо на вулиці, в спеціально обладнанихнаметах, в яких працюють волонтери. Незабаром такі намети з’являться і уКиївській області.
Нагадаю,що 28-29 листопада цього року у Вільнюсі відбудеться саміт Україна-ЄС. Ця датаможе стати поворотним моментом для нашої держави. Зараз ми впритул наблизилисядо того, щоб на юридичному, правовому рівні визначити приналежність України доєвропейської спільноти та відірватися від пострадянського “табору”.
Длямене принциповою є саме участь людей у цьому процесі - “простих” українців, якімають сказати своє слово. На відміну від влади та опозиції, для більшостігромадян європейський вибір є не питанням політичної коньюктури, якеактуалізується від виборів до виборів. Для нас це питання майбутнього - нашогоі наших дітей, питання якості держави, в якій ми живемо.
Безперечно,ніхто не може сподіватися, що в Європі на Україну чекає “шара”, що змінинастануть миттєво. Навпаки, європейська інтеграція - це постійна робота, алеробота за чіткими правилами, прозора і зрозуміла для всіх. А тому ірезультативна. І мені здається українці вже скучили за цим, адже втомилися віднапівреформ, напівкроків в політиці та економіці.
Сьогодніпосилився тиск на Україну з боку Митного союзу, і Росії зокрема. Нас то лякаютьвведенням візового режиму, то намагаються підкупити, озвучуючи все нові і новіцифри надходжень, які нібито Україна отримає в разі вступу до МС. А принагіднорозв’язують чергову торгівельну війну проти української промисловості. ПричомуРосія не соромиться тиснути і на Казахстан, вимагаючи від цієї країни знайтипорушення в українській продукції - йдеться, зрозуміло, про Roshen. Така ось“цукерочка”.
Томуочевидно, що головна і ключова перевага ЄС полягає в цивілізованості стосунків,у вмінні вести переговори та дотримуватися взятих забов’язань. Пострадянськазовнішня політика - це постійний “кидок” та суцільна “візантійщина”, зінтригами та намаганням підкорити собі “партнера”.
Думаю,що ми справді живемо у визначальний час. І повинні нарешті зробити свійгеополітичний вибір. Рішуче. Збір підписів на підтримку угоди про асоціацію зЄС і ставить собі за мету показати, що це - вибір всієї української спільноти.
Самакампанія проходитиме у три етапи. Спочатку серед громадян України - як тих, хтомешкає на Батьківщині, так і серед тих, хто живе закордоном. Другий етап будеспрямовано на громадян країн-членів ЄС. На третьому, вирішальному етапівідбудеться презентація зібраних підписів напередодні саміту у Вільнюсі, якапройде безпосередньо у столиці Литви.
Наголошу,що інші країни перед вступом до ЄС вели потужні інформаційні кампанії. В Україні, традиційно, громадянськесуспільство ефективніше держави. Нехай в нашому випадку йдеться про асоціацію,а не повноцінну інтеграцію, ми повинні показати, що майбутнє в Європі - цевимога всіх українців!
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87043
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11232
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9244
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5710
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5393