Майбутнє в Європі - це вимога всіх українців!
Стартувала “вулична” частина кампанії “Я - за Україну в Європі”. Підписи на підтримку Угоди про асоціацію з ЄС збирають вже у кількох обласних центрах.
Нущо, друзі, сьогодні можна впевнено сказати, що кампанія “Я - за Україну вЄвропі” набирає обертів. Вже були проведені перші презентації - в Луцьку,Тернополі і Львові. На черзі інші обласні центри України. Та головне - почавсязбір підписів громадян на підтримку угоди про асоціацію з ЄС не лише всоціальних мережах, але й безпосередньо на вулиці, в спеціально обладнанихнаметах, в яких працюють волонтери. Незабаром такі намети з’являться і уКиївській області.
Нагадаю,що 28-29 листопада цього року у Вільнюсі відбудеться саміт Україна-ЄС. Ця датаможе стати поворотним моментом для нашої держави. Зараз ми впритул наблизилисядо того, щоб на юридичному, правовому рівні визначити приналежність України доєвропейської спільноти та відірватися від пострадянського “табору”.
Длямене принциповою є саме участь людей у цьому процесі - “простих” українців, якімають сказати своє слово. На відміну від влади та опозиції, для більшостігромадян європейський вибір є не питанням політичної коньюктури, якеактуалізується від виборів до виборів. Для нас це питання майбутнього - нашогоі наших дітей, питання якості держави, в якій ми живемо.
Безперечно,ніхто не може сподіватися, що в Європі на Україну чекає “шара”, що змінинастануть миттєво. Навпаки, європейська інтеграція - це постійна робота, алеробота за чіткими правилами, прозора і зрозуміла для всіх. А тому ірезультативна. І мені здається українці вже скучили за цим, адже втомилися віднапівреформ, напівкроків в політиці та економіці.
Сьогодніпосилився тиск на Україну з боку Митного союзу, і Росії зокрема. Нас то лякаютьвведенням візового режиму, то намагаються підкупити, озвучуючи все нові і новіцифри надходжень, які нібито Україна отримає в разі вступу до МС. А принагіднорозв’язують чергову торгівельну війну проти української промисловості. ПричомуРосія не соромиться тиснути і на Казахстан, вимагаючи від цієї країни знайтипорушення в українській продукції - йдеться, зрозуміло, про Roshen. Така ось“цукерочка”.
Томуочевидно, що головна і ключова перевага ЄС полягає в цивілізованості стосунків,у вмінні вести переговори та дотримуватися взятих забов’язань. Пострадянськазовнішня політика - це постійний “кидок” та суцільна “візантійщина”, зінтригами та намаганням підкорити собі “партнера”.
Думаю,що ми справді живемо у визначальний час. І повинні нарешті зробити свійгеополітичний вибір. Рішуче. Збір підписів на підтримку угоди про асоціацію зЄС і ставить собі за мету показати, що це - вибір всієї української спільноти.
Самакампанія проходитиме у три етапи. Спочатку серед громадян України - як тих, хтомешкає на Батьківщині, так і серед тих, хто живе закордоном. Другий етап будеспрямовано на громадян країн-членів ЄС. На третьому, вирішальному етапівідбудеться презентація зібраних підписів напередодні саміту у Вільнюсі, якапройде безпосередньо у столиці Литви.
Наголошу,що інші країни перед вступом до ЄС вели потужні інформаційні кампанії. В Україні, традиційно, громадянськесуспільство ефективніше держави. Нехай в нашому випадку йдеться про асоціацію,а не повноцінну інтеграцію, ми повинні показати, що майбутнє в Європі - цевимога всіх українців!
- Дніпровська міська рада передала в оренду частину землі лісового фонду під забудову Павло Васильєв 13:42
- Дисциплінарна справа проти суддів: порушення строків судочинства Павло Васильєв вчора о 19:28
- Сертифікат ТПП: чи була форс-мажорна обставина?! Світлана Приймак вчора о 15:31
- Діти з інтернатів після евакуації: повернення в нікуди Юлія Конотопцева вчора о 15:17
- Стійкість, яка допомагає жити: як України долає виклики та підтримує ментальне здоров’я Галина Скіпальська вчора о 14:40
- Нова концепція енергії: чому ми втомлюємося, навіть коли відпочиваємо? Наталія Растегаєва вчора о 13:16
- Нейро-коучинг: як змінити мислення та приймати ефективні рішення Катерина Мілютенко вчора о 02:29
- Виклик для Європи і світу: підсумки Мюнхенської безпекової конференції Ніна Левчук 20.02.2025 17:03
- Відомчий житловий фонд: минуле чи прихована реальність Аліна Москаленко 20.02.2025 15:32
- Практика розгляду справ про хабарництво: ВАКС vs місцеві суди Іван Костюк 20.02.2025 13:30
- Про що Україні говорити з європейськими країнами в плані безпекової компоненти Олександр Калініченко 20.02.2025 11:23
- Гра на виживання України: Трамп за чи проти Путіна?! Дмитро Зенкін 20.02.2025 09:00
- "Закон і порядок" на крайньому заході України Євген Магда 19.02.2025 15:47
- Що чекає на ринок пасажирських автобусних перевезень у 2025 році Альона Векліч 19.02.2025 14:49
- Як соцмережі змінюють бізнес Ірина Кононенко 19.02.2025 14:13
- Тримати зв’язок: як підтримати людей на тимчасово окупованій території 207
- Завершення приватизації Укрспирту. ЄМК. Придбання прав вимоги до боржника 206
- "Закон і порядок" на крайньому заході України 198
- Ініціативи для підтримки дівчат та жінок в Україні 2025 року 72
- Відомчий житловий фонд: минуле чи прихована реальність 69
-
Польща розробила два сценарії для мігрантів з України на випадок закінчення війни
Бізнес 4142
-
Насправді про зраду США зможуть свідчити два конкретних рішення. Ось що має зробити Трамп
Думка 3286
-
Ексглава Укрспецекспорту відмивав гроші через Францію: НАБУ оголосило підозру
Бізнес 2792
-
Латвія закупила в Росії зброю майже на 800 000 євро. Це рекорд
Бізнес 2230
-
"Рахувати кожну копійку". Гетманцев закликав до жорсткої фінансової політики в Україні
Фінанси 1976