З початку широкомасштабного вторгнення громадський сектор України одним з перших швидко зреагував на гуманітарні потреби населення.
Дуже складно прогнозувати дії під час достатньо складних ситуації, але краще побудувати план дій при найгірших сценаріїв ніж починати діяти без підготовки у разі їх настанні.
У даній статті пропоную ознайомитися з процесом реалізації гуманітарних проектів, починаючи від опитування цільової аудиторії до пошуку донорів та процесу роздачі гуманітарної допомоги.
Під час діяльності органи громадянського суспільства зіштовхуються з постійними перешкодами на шляху своєї діяльності. Як діяти в нестабільний час у період повномасштабного вторгнення?
Маю велике бажання поділитися практичними порадами своєї діяльності, які допомагають вижити у менеджменті команди та фонду.
Професійна діяльність. Голова правління Національної мережі розвитку локальної філантропії.Громадська діячка, фандрейзерка та консультантка з організаційного розвитку. Маю понад 5 років роботи та волонтерської діяльності у громадському секторі. Маю значний досвід у роботі з грантовими програмами, організації навчальних заходів, конференцій та консультацій.