UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
17.04.2019 15:29

Чому я більше не хочу чути про дебати

Політичний експерт

Зловив себе на думці, що не можу більше читати новини про дебати. Адже сама ідея доведена до абсурду.

Зловив себе на думці, що не можу більше читати новини про дебати. Мені більше не цікаво чути про те, скільки глядачів на них прийде, хто де сяде, хто буде ведучий, яка їх вартість, о котрій годині розпочнуться, що одягнуть кандидати і скільки сцен поставлять на «Олімпійському»: одну, дві чи вісім.

Ідею дебатів довели до абсурду. Тому що це абсурд впродовж тижня обговорювати, коли мають розпочатися дебати: о 17:00 чи о 19:00? Провести їх 14 квітня чи 19? Ніби в країні немає інших важливих тем, про які варто було б поговорити і без дебатів. За чотири місяці виборчої кампанії країна так і не почула, що буде відбуватися в наступні 5 років. І в цьому проблема.

І не треба буде наївними. Цих відповідей 19 квітня на «Олімпійському» також не буде. Тому що дебати ще не розпочалися, а вже стали шоу. На «Олімпійському» ми почуємо образливі кричалки, пісні, взаємні звинувачення, нові розслідування і, можливо, навіть побачимо елементи сутичок. Формат стадіону підходить для цього оптимально.  

Але на «Олімпійському» точно не буде чесної дискусії про те як реально зупинити війну, якими мають бути реформи, звідки Україна братиме гроші і як їх буде повертати. Суспільство не почуло цих відповідей за чотири місяці виборчої кампанії і я не вірю, що почую їх за годину «дебатів» на стадіоні.

Зрештою, треба сказати відверто: якби обидва кандидати справді б хотіли провести дебати, то вони б просто виконали чинне законодавство і прийшли 19 квітня в студію «Суспільного». Все решта виглядає дивно.  

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]