Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
17.04.2019 15:29

Чому я більше не хочу чути про дебати

Політичний експерт

Зловив себе на думці, що не можу більше читати новини про дебати. Адже сама ідея доведена до абсурду.

Зловив себе на думці, що не можу більше читати новини про дебати. Мені більше не цікаво чути про те, скільки глядачів на них прийде, хто де сяде, хто буде ведучий, яка їх вартість, о котрій годині розпочнуться, що одягнуть кандидати і скільки сцен поставлять на «Олімпійському»: одну, дві чи вісім.

Ідею дебатів довели до абсурду. Тому що це абсурд впродовж тижня обговорювати, коли мають розпочатися дебати: о 17:00 чи о 19:00? Провести їх 14 квітня чи 19? Ніби в країні немає інших важливих тем, про які варто було б поговорити і без дебатів. За чотири місяці виборчої кампанії країна так і не почула, що буде відбуватися в наступні 5 років. І в цьому проблема.

І не треба буде наївними. Цих відповідей 19 квітня на «Олімпійському» також не буде. Тому що дебати ще не розпочалися, а вже стали шоу. На «Олімпійському» ми почуємо образливі кричалки, пісні, взаємні звинувачення, нові розслідування і, можливо, навіть побачимо елементи сутичок. Формат стадіону підходить для цього оптимально.  

Але на «Олімпійському» точно не буде чесної дискусії про те як реально зупинити війну, якими мають бути реформи, звідки Україна братиме гроші і як їх буде повертати. Суспільство не почуло цих відповідей за чотири місяці виборчої кампанії і я не вірю, що почую їх за годину «дебатів» на стадіоні.

Зрештою, треба сказати відверто: якби обидва кандидати справді б хотіли провести дебати, то вони б просто виконали чинне законодавство і прийшли 19 квітня в студію «Суспільного». Все решта виглядає дивно.  

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]