Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
24.09.2013 20:36
Пам’ятки Радянської епохи
Зруйнований монумент Леніну на Хорольщині
Я хочу сьогодні висвітлити тему, котра з невідомих мені причин залишається маловідомою і не висвітленою в ЗМІ.В селі Петракіївка, Хорольського району, Полтавської області було зруйновано пам’ятник Володимиру Іллічу Леніну, котрий (пам’ятник) являється за рішенням сесії облвиконкому 1982 року пам’яткою монументального мистецтва місцевого значення. Розбили пам’ятник у той час, коли у селі відбувалося святкування до 70-річчя визволення Хорольщини від Німецько-Фашистських загарбників.
З різних джерел стало відомо про те, що група молодиків, котрі зруйнували пам’ятник, належить до ВО «Свобода» і є помічниками Народних депутатів України. Це також підтверджується діями деяких «Народних обранців» та представників ВО «Свобода» на місцевому рівні, котрі організували мітинги, в підтримку своїх побратимів, біля Хорольського РВ УМВС України в Полтавській області та Хорольського районного суду Полтавської області.
Я не хочу образити жодну зі сторін даного конфлікту (представників КПУ чи представників ВО «Свобода»), я хочу висловити свою думку, щодо даного інциденту.
Ми живемо в країні, котра довгі роки йшла до своєї Незалежності, в минулому ми пережили Першу Світову Війну, Революцію в Російській Імперії, Велику Вітчизняну Війну та кілька міжнародних конфліктів. З рештою ми здобули незалежність !
В багатьох регіонах України залишилися пам’ятники Леніну, Дзержинському та багатьом іншим діячам Радянської епохи. Вони спокійно стоять по селах та містах і нікому не заважають. Комуністам вони нагадують про Радянське минуле, «Свободівцям» про Тоталітарну епоху… Дані пам’ятники, на мою думку, повинні залишатися на своїх місцях, вони є німими свідками епох. Хтось їх сприймає з позитивом, хтось з негативом, але майже ніхто не залишається байдужим. Я б міг порівняти ці монументи з пам’ятниками Бандері і Шухевичу – вони як дві протилежності котрі урівноважують одне одного.
Якщо хтось хоче прибрати ці монументи, це має вирішуватися на Віче чи простих зборах громадян населеного пункту (цивілізовано і в рамках закону), але не через акти вандалізму.
Я хочу закликати представників всіх політичних партій, на всіх рівнях : бути толерантними і зважувати кожне сказане вами слово і кожну здійснену дію.
Нам не потрібен розбрат серед громадян, нам потрібно єднатися і йти до однієї мети, а пам’ятники нехай будуть нам нагадуванням про пережиті нашими дідами, прадідами, батьками і нами роки (хороші чи погані) !
Це наша історія і ми повинні її знати !
З різних джерел стало відомо про те, що група молодиків, котрі зруйнували пам’ятник, належить до ВО «Свобода» і є помічниками Народних депутатів України. Це також підтверджується діями деяких «Народних обранців» та представників ВО «Свобода» на місцевому рівні, котрі організували мітинги, в підтримку своїх побратимів, біля Хорольського РВ УМВС України в Полтавській області та Хорольського районного суду Полтавської області.
Я не хочу образити жодну зі сторін даного конфлікту (представників КПУ чи представників ВО «Свобода»), я хочу висловити свою думку, щодо даного інциденту.
Ми живемо в країні, котра довгі роки йшла до своєї Незалежності, в минулому ми пережили Першу Світову Війну, Революцію в Російській Імперії, Велику Вітчизняну Війну та кілька міжнародних конфліктів. З рештою ми здобули незалежність !
В багатьох регіонах України залишилися пам’ятники Леніну, Дзержинському та багатьом іншим діячам Радянської епохи. Вони спокійно стоять по селах та містах і нікому не заважають. Комуністам вони нагадують про Радянське минуле, «Свободівцям» про Тоталітарну епоху… Дані пам’ятники, на мою думку, повинні залишатися на своїх місцях, вони є німими свідками епох. Хтось їх сприймає з позитивом, хтось з негативом, але майже ніхто не залишається байдужим. Я б міг порівняти ці монументи з пам’ятниками Бандері і Шухевичу – вони як дві протилежності котрі урівноважують одне одного.
Якщо хтось хоче прибрати ці монументи, це має вирішуватися на Віче чи простих зборах громадян населеного пункту (цивілізовано і в рамках закону), але не через акти вандалізму.
Я хочу закликати представників всіх політичних партій, на всіх рівнях : бути толерантними і зважувати кожне сказане вами слово і кожну здійснену дію.
Нам не потрібен розбрат серед громадян, нам потрібно єднатися і йти до однієї мети, а пам’ятники нехай будуть нам нагадуванням про пережиті нашими дідами, прадідами, батьками і нами роки (хороші чи погані) !
Це наша історія і ми повинні її знати !
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
Топ за тиждень
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
Популярне
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87049
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11247
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9246
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5717
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5422
Контакти
E-mail: [email protected]