Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
13.08.2014 12:57
Столична влада хоче заробляти на киянах методами Черновецького
Днями один із провладних депутатів Київради оголосив про наміри запровадити платний в’їзд до центральної частини міста. Ще й благородно пояснив необхідність такого кроку: для фінансування ремонту й будівництва доріг і мостів
Днями один із провладних депутатів Київради оголосив про наміри запровадити платний в’їзд до центральної частини міста. Ще й благородно пояснив необхідність такого кроку: для фінансування ремонту й будівництва доріг і мостів.
Хай як це парадоксально звучить, але соратник Кличка майже дослівно повторює задум Черновецького зразка 2008 року. Тодішній мер також хотів збирати плату з автомобілів, що в’їжджають до центру Києва, і теж обіцяв спрямовувати отримані кошти на ремонт і будівництво доріг. УДАРівці, які увесь час боролися із Черновецьким, різко почали втілювати в життя його задуми. Це реінкарнація чи мерське прокляття? Або просто високопосадовці, незалежно від їхніх прізвищ і приналежності до політичної сили, не можуть вигадати нічого розумнішого, аніж збирання коштів з містян. Тільки чомусь ці посадовці перед тим, як оголошувати про збирання коштів, навіть не замислились про те, що в теперішній транспортній схемі Києва Хрещатик і прилеглі вулиці мають надважливе значення для тих, хто іде з лівого берега на правий. І така плата фактично означатиме додатковий «податок» для людей, які живуть на лівому березі, а працюють – на правому.
По-друге, автори ідеї платного в’їзду ані слова не сказали про перелік вулиць, за в’їзд на які доведеться платити. Хто визначатиме цей перелік і за яким принципом? Чи сплачуватимуть за в’їзд до центру депутати Київради, народні обранці, міністри та інші високопосадовці, адже владні будівлі здебільшого розташовані саме у середмісті? Чи цей тягар ляже винятково на пересічних киян?
Доволі дивно виглядає посилання новаторів на досвід Лондона, де в’їзд до центру міста є платним. Адже у столиці Британії дуже добре розвинена мережа громадського транспорту. А про Київ такого сказати аж ніяк не можна. І чиновники не поспішають створювати нові тролейбусні й трамвайні маршрути.
Ще можна було би зрозуміти заборону на в’їзд автомобілів до центральної частини міста з метою покращення екологічної ситуації, адже у столиці щороку на 7% збільшуються викиди СО2, основним забруднювачем повітря у місті є автомобільний транспорт, а найбільш забруднене повітря саме у центральній частині Києва. Та екологічна складова, схоже, провладну команду мало хвилює. Значно цікавіше збирати гроші з містян. Замість того, щоби раціонально та прозоро використовувати бюджетні асигнування, не допускати зловживань на тендерах, не оплачувати роботи за завищеними цінами…
Чим закінчиться запровадження нового стягнення в умовах зростання тарифів на житлово-комунальні послуги й девальвації гривні – покаже час. Так само згодом побачимо, чи це єдина ідея Черновецького, яку надумала реалізовувати команда Кличка, чи нам ще доведеться згадати і про платний в’їзд у Київ, і на територію кладовищ, і про плату за зустріч з мером, і про решту винаходів «молодої команди»?
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
Топ за тиждень
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
Популярне
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87044
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11237
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9244
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5712
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5407
Контакти
E-mail: [email protected]