Київрада залишить Біличанський ліс без лісників?
Київрада зібралась ліквідувати комунальне підприємство, що обслуговує Біличанський ліс. До порядку денного пленарного засідання Київради 24 липня 2014 року включений проект рішення, який передбачає ліквідацію трьох лісопаркових господарств столиці – КП «Св
Київрадазібралась ліквідувати комунальне підприємство, що обслуговує Біличанський ліс.До порядку денного пленарного засідання Київради 24 липня 2014 року включений проект рішення, якийпередбачає ліквідацію трьох лісопаркових господарств столиці – КП «Святошинськелісопаркове господарство», КП «Дарницьке лісопаркове господарство» та КП«Лісопаркове господарство «Конча-Заспа».
Нагадаю,що саме лісники КП «Святошинське лісопаркове господарство» беруть активнуучасть у боротьбі за збереження Біличанського лісу. Адже вони оперативновиявляють місця самовільних вирубок лісу, викликають міліцію на місце злочину,складають відповідні протоколи про лісопорушення. Власне завдяки пильностілісників вдалося запобігти більш масштабним вирубкам цього унікальногоприродного комплексу. Крім того, юристи КП «Святошинське лісопарковегосподарство» у сотнях судових засідань доводять, що Біличанський ліс єтериторією Києва, і що всі рішення Коцюбинської та Гостомельської селищних радпро відчуження сотень гектарів лісу у приватну власність є незаконними.
ТакожКП «Святошинське лісопаркове господарство» у 2012 році виступило проти зміницільового призначення 23 га лісу і передачі його ритуальній службі, завдякичому нам вдалося вберегти цю ділянку від вирубок.
Ітепер нова київська влада вирішила ліквідувати комунальне підприємство, якедокладає стільки зусиль для захисту багатостраждального Біличанського лісу. Звіснож, для чого новому керівництву міста структура, що опікується лісом, якщостоличні можновладці вирішили віддати 4тис. га цього природного комплексу на поталу очільникам Коцюбинського,підписавши дуже сумнівний меморандум?
Доречі, про меморандум. Столична влада не поспішає оприлюднювати список осіб,включених до складу тристоронньої робочої групи щодо розробки проекту рішенняпро встановлення меж селища Коцюбинське. Нагадаю, що згаданий меморандум міжКиїврадою, Київською обласною радою та Коцюбинською селищною радою передбачаєстворення такої робочої групи до 11 липня. На мій інформаційний запит щодонадання відомостей про склад цієї робочої групи, спрямований на ім’я Київськогоміського голови В. Кличка, відповіді немає попри те, що усі допустимі термінизгідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації» уже сплинули.
Упитанні ліквідації комунальних підприємств, що обслуговують столичні ліси, є щеодна важлива складова. Саме ці установи є землекористувачами ділянок, вкритихлісами, і Київрадою надані дозволи на розробку проектів землеустрою щодовідведення лісових земель цим комунальним підприємствам для ведення лісовогогосподарства. Тобто наразі триває процедура оформлення землевпорядної документації.Та замість того, щоби пришвидшити процес видачі державних актів на лісовіземельні ділянки столичним лісопарковим господарствам, нова київська владавзяла курс на ліквідацію цих комунальних підприємств. Як наслідок, питання щодооформлення землевпорядної документації на Біличанський та інші ліси столицізатягнеться на роки. Якщо взагалі цим питанням хтось буде займатись.
Запівтора місяці керівництва містом нова влада робить послідовні кроки, якінівелюють усі досягнення попередніх років у боротьбі за збереженняБіличанського лісу. Чи може це бути випадковістю?
- Пенсійна рулетка Андрій Павловський вчора о 19:35
- Чому у відпустках приймають рішення про звільнення? Ольга Малахова вчора о 17:10
- Made in Vietnam, approved in Kyiv: схема по-новому Дана Ярова вчора о 17:02
- Час розблокувати будівництво нових об'єктів та залучення інвестицій в громадах Лариса Білозір 10.07.2025 20:41
- Заповіт у Дубаї: нові можливості для українців у DIFC Courts Олена Широкова 10.07.2025 15:45
- Конфлікти у бізнесі: як перетворити загрозу на джерело зростання Олександр Скнар 10.07.2025 14:36
- У кожному дроні – сертифікат світової байдужості Дана Ярова 10.07.2025 12:05
- Бізнес з країнами Близького Сходу: що потрібно знати про гроші, темп і традиції Любомир Паладійчук 09.07.2025 21:38
- Фінансова свобода: що ми насправді вкладаємо у це поняття? Олександр Скнар 09.07.2025 14:34
- Нова ера на енергетичних ринках: кінець диктатури цін Ксенія Оринчак 08.07.2025 16:49
- Український бізнес на Близькому Сході: культура, право і підводні камені Олена Широкова 08.07.2025 16:12
- Замість реформи – репертуар. Замість дій – кастинг на премʼєра Дана Ярова 08.07.2025 15:54
- Преюдиційне значення рішення МКАС при ТПП України для інших спорів: правовий аналіз Валентина Слободинска 08.07.2025 14:47
- Чому бізнес-коучинг стає все більш затребуваним? Олександр Скнар 08.07.2025 14:27
- Негаторний чи віндикаційний позов: який спосіб захисту обрати у земельному спорі? Андрій Лотиш 08.07.2025 14:03
-
Лідер картелю ОПЕК несподівано перевищив квоту з видобутку нафти
Бізнес 6527
-
Після п’яти років полону відкрив ресторан. Історія танкіста, який став підприємцем
Бізнес 5943
-
Банк ЄС анонсував 600 млн євро для України: найбільша сума – на відновлення ГЕС
Фінанси 4946
-
Україна за допомогою ЄБРР запустить нову фондову біржу: меморандум
Фінанси 4908
-
"По-справжньому довіряти одне одному": сім фраз, які використовують пари з міцною довірою
Життя 4846