Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
24.04.2014 09:38

На Житомирському шосе прибрали "георгіївські" стрічки

Депутат Київської міської ради

На Житомирському шосе елементи декору, які за формою та кольором нагадували «георгіївські» стрічки, після мого депутатського звернення перефарбували у сріблястий колір

На Житомирському шосе елементи декору, які за формою та кольором нагадували «георгіївські» стрічки, після мого депутатського звернення перефарбували у сріблястий колір. Нагадаю, що серед мешканців Святошинського району близько місяця тому виник значний резонанс через «георгіївські» стрічки на ліхтарних стовпах. Можете уявити моє здивування, коли у розпал кампанії сепаратистських акцій у східних областях України, учасники яких, як відомо, ідентифікують себе «георгіївськими стрічками», у своєму рідному Святошинському районі на Житомирському шосе помітив предмети дуже схожі на ті ж таки «георгіївські» стрічки. Переконаний, що у настільки складний для держави час ці декоративні елементи не мають права на існування, надто у столиці України. Адже «георгіївські» стрічки у суспільстві уже стали символом сепаратизму. Тому я одразу ж спрямував депутатські звернення до голови району і керівництва міста з проханням вжити заходів для демонтажу цих предметів. Як результат – елементи оздоблення перефарбували у сріблястий колір.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]