Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
17.03.2014 11:40
Коректна відповідь поплічникам сепаратистів
Шановні учасники проросійських мітингів в Україні, я розумію, що Ви бажаєте висловити свою позицію, але я не вірю, що Ви справді хочете війни. Піддаючись на сепаратистські провокації, Ви можете продатись за тридцять срібняків, Ви може зруйнувати Україну, В
Шановні учасники проросійських мітингів в Україні, я розумію, що Ви бажаєте висловити свою позицію, але я не вірю, що Ви справді хочете війни. Піддаючись на сепаратистські провокації, Ви можете продатись за тридцять срібняків, Ви може зруйнувати Україну, Ви можете «допомогти» Путіну розв’язати криваву війну в нашій державі. Так, завдяки вашим зусиллям він реалізує частину своїх великоімперських марень. Та чи усвідомлюєте Ви, яку ціну доведеться заплатити? Чи усвідомлюєте Ви, що якщо, не дай Боже, розпочнеться повномасштабна війна, то постраждають всі – і Ви теж? Чи усвідомлюєте Ви, що куля, випущена російським «зеленим чоловічком», перед тим, як влучити в людину, не буде запитувати, якою мовою вона говорить – українською, російською, кримськотатарською? Так само ніхто не буде запитувати Вашу національність чи перевіряти паспорт, коли в будинок, школу або лікарню полетить снаряд. Постраждають всі, незалежно від мови спілкування, віросповідання, національності, політичних поглядів і прихильності до Росії. Війна зачепить КОЖНОГО. Саме цим вона страшна. Невже Ви цього не усвідомлюєте? Невже Ви не розумієте, що під час війни НІХТО не буде захищений, ніхто нікому не гарантує збереження життя? Жертвами стануть всі… І ніякі аксьонови, путіни, губарєви і решта охочих знищити Україну насправді НІКОГО не захистять від автоматної черги чи вибуху гранати. Псевдополітики першими повтікають у випадку небезпеки. Так само втече і нардеп, який без жодних докорів сумління пропонує амністувати головних сепаратистів (хоча, які докори сумління може мати автор сумнозвісних Податкового кодексу і пенсійної реформи, негативні наслідки котрих на собі відчули люди в різних куточках України?). Натомість під танками опиняться звичайні люди, ще раз підкреслю, незалежно від національності, мови спілкування і віросповідання.То чи не краще разом НЕ допустити війни, не підігрувати в чужій грі? Давайте не будемо піддаватись на штучно створені у політичних штабах (причому, часто зарубіжних) гасла про нібито кардинально протилежну ментальність людей, які проживають у різних областях України. Хай там як, але ніхто й ніколи не зможе заперечити, що ВСІ люди прагнуть одного й того ж самого – бачити щирі усмішки своїх дітей, щасливі очі коханої людини, відчувати підтримку друзів і турботу батьків. Такі бажання мають мешканці і Льва, і Донецька, і Сімферополя, і Чернігова, і Києва, і Харкова. Кожен хоче, щоби його діти задували свічки на іменинному торті, а не приносили поминальні лампадки на могили батьків. Кожен хоче, щоби його мама пекла запашний хліб, а не ховалася в окопі від бомбардування. Чи хтось заперечить?Невже Придністров’я, Абхазія, Південна Осетія нікого нічому не навчили? Колись неймовірно гарне місто Цхінвалі та сусідні села зруйновані. Навіть через п’ять з половиною років після війни їх ніхто не відбудовує. Росія не споруджує там житлових будинків, дитячих садочків і лікарень. Росії не потрібні звичайні люди в цих населених пунктах, їй потрібна лише територія. Невже в когось залишись ілюзії, ніби на українські землі у Путіна і компанії інші плани?Надзвичайно промовистим є той факт, що представники російської влади уже відмовляються від власних обіцянок надати Криму 6 млрд. дол. І це тільки початок. Російські війська і так звані «самооборонівці» показали методи своєї «роботи» у Криму – шантаж, ультиматуми українським військовим, погрози, викрадення священиків, журналістів і звичайних людей, які у своїй державі говорять своєю мовою, напади на лікарів. Не менш агресивні й учасники та організатори проросійських акцій у Донецьку, Харкові та Луганську. Зокрема, у Харкові вони спалили книги, які винесли з офісу «Просвіти». То хто після цього фашист?Щиро дякую росіянам, котрі виступають проти війни. Велелюдні мітинги на підтримку миру у різних містах сусідньої держави тільки укріпили моє переконання у тому, що російські громадяни і керівництво Російської Федерації мають зовсім різні голоси і різні наміри. Звичайні люди, відомі митці і наковці закликають до миру між двома народами. Натомість деякі засліплені власним самолюбством «державні діячі» відправляють свої війська нібито на «захист» братського народу.Вибачте, але «зелені чоловічки» мені не брати. Мені не потрібен брат, який прийшов убивати моїх дітей.І ніякі виправдання про те, що нібито Крим був подарований Україні не є адекватними підставами для початку війни. Якщо вже говорити про включення Криму до території України, то свого часу до території Росії була включена значна частина українських земель – північ Чернігівщини, схід Слобожанщини, Кубанщина. Чому про це ніхто не говорить? Пане Путін, краще треба історію вчити. А «подарунків» від російського керівництва в усі історичні періоди Україна натерпілася більше, ніж достатньо – голодомор, який за два роки відібрав життя у 10 мільйонів українців, репресії, переслідування, розстріли, ув’язнення і заслання найгеніальніших письменників, громадських діячів, істориків, науковців, серед яких В’ячеслав Чорновіл, Левко Лук’яненко, Андрій Шептицький, Василь Стус, Остап Вишня, Лесь Курбас, Євген Сверстюк, Олександр Довженко та багато інших. Окремо «вдячний» керівництву СРСР кримськотатарський народ, депортований Сталіним зі своєї історичної землі – Кримського півострова. Дякуємо, вже натерпілися ваших «подарунків» в історичній перспективі. Більше не треба. І щодо цинізму тих, хто сухо говорить, що це геополітика. Шановні, ЖОДНА геополітика не може бути виправданням убивств, ЖОДНА політична ідея не варта людських ЖИТТІВ. Ми зобов’язані не допустити, щоб «дрижала у вибухах земля», наша земля… Нехай на ній колоситься пшениця, а не проливається кров.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
Топ за тиждень
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
Популярне
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87040
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11226
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9240
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5708
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5386
Контакти
E-mail: [email protected]