Аграрна партія України: завдання на 2016 рік
Протягом січня Аграрною партією разом із профільними аграрними асоціаціями буде підготовлено законопроект про внесення змін до Податкового кодексу, який врахує інтереси малих і середніх сільгоспвиробників
З цікавістю прочитав статтю журналіста Романа Чернишева «Партійнийспойлер: Хто і навіщо «запалив» нові партії в Україні» (Ліга.Новини, 14 січня2016 р.). Дуже своєчасне і необхіднежурналістське дослідження. Автор висловлює слушні думки, хоча деякі припущеннямене більш ніж здивували. Зокрема, в тому, що стосується високого результату Аграрноїпартії України на місцевих виборах. Оминаючи своєю увагою авторитетних людей увиборчих списках партії, широку соціальну базу на яку опираються аграрії,клопітку роботу партійного активу на місцях, зрештою, проведення більше 80аграрних форумів в усіх областях України, автор згаданої статті перемогу Аграрноїпартії, на місцевих виборах, пояснює виключно по принципу «якщо зірки запалюютьсязначить це комусь вигідно».
З цією тезою важко сперечатися, але на відміну від автора не будемоапелювати до неназваних джерел та шукати, зацікавлених людей, в перемозіАграрної партії, у владі, а подумаємо кому в країні й справді найбільш вигіднозапалити зірку Аграрної партії. Адже просто так нічого не відбувається іАграрна партія в минулому році повернулася у велику політику невипадково, атому, що в Україні сформувався впливовий середній клас аграріїв-фермерів, якірозуміють, що для сталого розвитку економіки країни потрібна політична сила,яка відстоюватиме інтереси галузі, яка дає третину ВВП країни і найбільше валютнихнадходжень в країну. Навіть Президент України у своїй великій прес-конференції14 січня 2016 р. заявив, що на сьогоднішній день вже не металургія, аагросектор є пріоритетною галуззю економіки. При цьому варто зазначити, щоАграрна партія представляє не тільки аграріїв, а і вчителів, науковців,медиків, представників інших прошарків населення. Саме їх підтримка ізабезпечила партії високі результати на місцевих виборах.
Почесне п’ятемісце у виборчій кампанії за кількістю обраних депутатів місцевих рад, перше – за ефективністю виборчоїкампанії, друге – за кількістю голів новостворених громад та третє місце – закількістю обраних від неї депутатів новостворених громад і за кількістю міськихта селищних голів, вивели Аграрну партію в лідери політичного життякраїни. І це тільки початок. Не вдаючись у довгу дискусію із автором згаданоїстатті перейдемо до планів Аграрної партії на 2016 рік. Адже думати прозавтрашній день – обов’язок, а не опція. Тільки так можна досягнути поставленихцілей.
Передусім, Аграрна партія України продовжуватиме відстоювати інтересисільгоспвиробників, оскільки вважає ухвалені зміни до податкового законодавстваруйнівними для економіки і країни загалом. Протягом січня Аграрною партієюразом із профільними аграрними асоціаціями буде підготовлено законопроект провнесення змін до Податкового кодексу, який врахує інтереси малих і середніх сільгоспвиробників.Мова іде передусім про необхідність створення, замість двох реєстріввідшкодування ПДВ, єдиного відкритого реєстру з однаковою системоюхронологічного відшкодування податку на додану вартість. Всі матимуть однакові права відшкодування ПДВу порядку черги.
Іншим важливим завданням є відтермінувати внесення змін в спецрежим ПДВдо 1 липня 2016 року. Саме цей термін визначено, як перехідний етап передприйняттям нового Податкового Кодексу. Робота над яким розпочнеться весною. Власнеу новому Податковому Кодексі, Аграрна партія відстоюватиме можливістьзбереження непрямої підтримки для аграріїв.
На запитання, чому Аграрна партія наскільки принципово відстоюєспеціальний режим оподаткування ПДВ відповімо мовою фактів чому він наскільки важливий. Спеціальний режим ПДВ – цеспосіб накопичування ресурсів для сільгоспвиробника з подальшим вкладенням увиробництво. Його важко назвати пільгою. Це інструмент, який дозволяє аграріямнакопичувати кошти для того, щоб сіяти, збирати врожай, годувати худобу і неберучи жодної копійки у держави конкурувати з європейцями, які мають великідержавні дотації та американцями, котрі мають доступ до дешевих кредитів під3-4 % річних на 20-30 років, на противагу українським 35-40 % на рік-півтора.
Збереженікошти аграрії не забирали собі, а вкладали у виробництво. Тому Україна маєперші місця по багатьох експортних позиціях, а на полицях магазинів, поприпостійні кризи, у нас поки що є доступні українські продукти. Отже, спецрежимПДВ — це всього лише компенсація відсутності інших видів підтримки таких, яккредити чи дотації, які є в наших конкурентів.
Наступним завданням Аграрної партії є подальше нарощування політичноїваги та участь її представників у цьогорічних виборчих кампаніях. Аграрнапартія висуватиме власних кандидатів в депутати на місцевих виборах до районнихрад в місті Києві та міського голову в Кривому Розі. В нас є авторитетнікандидати, які розвіють ще один міф, що Аграрна партія користується підтримкоювиключно в сільських населених пунктах. Аграрна партія вже сьогодні знаходитьоднаково високу підтримку як в селі так і місті. На користь цього свідчатьрезультати повторних виборів до міської ради міста Сватово Луганської області,що відбулися 27 грудня 2015 року. На виборах доСватівської міської ради Аграрна партія посіла перше місце й має 8 депутатів.
І щонайголовніше завданняпартії – це подальша розбудова, залучення нових членів створення партійнихосередків в усіх населених пунктах країни. Прагнучи до інституційного та кадровогооновлення, партія ставить за мету вплив та безпосередню участь у виробленнідержавної економічної політики. Загально політичними цілями Аграрної партії єрозбудова України як соціальної, демократичної, правової держави, в якій будекомфортно жити усім її громадянам.
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87049
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11247
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9246
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5717
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5422