Актуальність реєстрації торговельної марки для антисептичних засобів
З початку пандемії коронавірусу значно зросла і кількість випадків фальсифікації антисептичних препаратів, тому реєстрація торговельної марки дасть можливість захистити її від підробок
Нещодавно у мережі з’явилась інформація, що холдинг LVMH (власник брендів Christian Dior і Givenchy) почав виробництво і поставку антисептичних засобів у лікарні Парижу. Ми спеціально перевірили і знайшли інформацію, що у холдинга є зареєстрована торговельна марка LVMH для антисептичних засобів. Холдинг завчасно подбав про безпеку свого бренду, тому рекомендуємо скористатися прикладом LVMH і отримати правову охорону торговельної марки, якщо ви виробляєте антисептичні засоби.
Отримання правової охорони торговельної марки (знака для товарів і послуг) є одним з найбільш дієвих способів захисту власного бізнесу від недобросовісних дій конкурентів. Це актуально і для антисептичних засобів.
Якщо ви не зареєструєте власну торговельну марку, яку використовуєте для свого товару, то хтось інший зробить це за вас. Вам прийдеться витрачати власний час і гроші для захисту бренду і для відновлення справедливості. Багато спорів у сфері інтелектуальної власності виникають саме внаслідок несвоєчасної реєстрації позначення, яке добросовісно використовує власник бізнесу.
З початку пандемії коронавірусу значно зросла і кількість випадків фальсифікації антисептичних препаратів, попит на які значно виріс, тому реєстрація торговельної марки дасть можливість захистити її від підробок і несанкціонованого використання.
У разі відсутності правової охорони торговельної марки на території України боротьба з підробками є неможливою. Без реєстрації ви не можете заборонити несанкціоноване використання торговельної марки іншими особами.
Що стосується процедури реєстрації торговельної марки, то вона потребує спеціальних знань. Торговельна марка реєструється щодо конкретних товарів і послуг, що згруповані за міжнародною класифікацією. Середній термін реєстрації торговельної марки складає приблизно 2 роки, але, водночас, існує можливість прискорення експертизи та отримання охоронного документу за 9 місяців. Після проведення експертизи, на торговельну марку, яка була зареєстрована із дотриманням вимог законодавства, власнику видається свідоцтво. Свідоцтво діє 10 років і може бути продовжено на цей же строк необмежену кількість разів. Отримати свідоцтво може будь-яка фізична або юридична особа.
За подання заявки та видачу свідоцтва та інші реєстраційні дії сплачуються відповідні державні збори та мито.
Після реєстрації власник свідоцтва має право використовувати торговельну марку, а також виключне право забороняти іншим особам використовувати без його згоди зареєстровану марку, виключне право розпоряджатися правом на торговельну марку (передавати право, видавати ліцензії тощо).
В подальшому для запобігання експорту або імпорту контрафактної продукції на ринок України власник може внести торговельну марки до митного реєстру. Крім цього, він зможе зареєструвати домен у зоні «.UA».
- Неконкретність вимог податкового органу для розблокування податкових накладних Євген Морозов 19:05
- МВФ і пенсії Андрій Павловський 11:49
- Різниця податкового боргу від безнадійного податкового боргу Євген Морозов вчора о 15:33
- Маастрихтський договір: початок нової ери в історії Європи Юрій Гусєв вчора о 14:03
- Воєнний час і майно: чи можна захистити власність від вилучення? Світлана Приймак вчора о 12:56
- Вчимося та вчимо дітей: постановка цілей та планування Інна Бєлянська вчора о 11:33
- Інноваційний дизайн для медичних закладів: комфорт та екологічність Алеся Карнаухова вчора о 11:02
- Використання фотографій для навчання штучного інтелекту: німецький судовий прецедент Олександр Мисенко вчора о 10:29
- Відсутність штатного закупівельника в ЗСУ: втрачені можливості для забезпечення армії Євгеній Сільверстов вчора о 10:24
- Як встановити факт позбавлення особистої свободи внаслідок війни Дмитро Зенкін 31.10.2024 18:17
- Одеський гамбіт Вербицького – Ткачука Євген Магда 31.10.2024 16:45
- Цифрові інновації у соціальному захисті: досвід України Костянтин Кошеленко 31.10.2024 16:41
- Результат камеральної перевірки при розбіжностях між даними ЄРПН і у декларації Євген Морозов 31.10.2024 15:30
- Як Єдина інформаційна система змінить соціальну сферу України Світлана Приймак 31.10.2024 14:24
- Чому варто інвестувати в житло в Україні Раміль Мехтієв 31.10.2024 08:57
-
Німеччина визнала провал програми працевлаштування українців: допомогли з роботою менш як 1%
Бізнес 62664
-
Німеччина могла б уникнути спаду економіки, якби працівники рідше брали лікарняний – FT
Бізнес 26271
-
У Києві збираються побудувати нову вулицю за 1,56 млрд грн
Бізнес 8575
-
На ринку продажів нових автомобілів в Україні змінився лідер: Toyota втратила позиції
Бізнес 7684
-
Бізнес-тиждень: Держбюджет-2025, впровадження 5G та підвищення рейтингів українських банків
Бізнес 6996