UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
23.11.2016 19:53

Посада на 59 відсотків?

Член комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку

На цьому тижні було чергове засідання бюджетної комісії Київради на якому розглядалися питання стану освоєння коштів головними розпорядниками! Дуже дивною для мене звучить спір серед колег з приводу хто кращий - ті, що за рік освоїли кошти на 59% чи на 39%

На цьому тижні було чергове засідання бюджетної комісії Київради на якому розглядалися питання стану освоєння коштів головними розпорядниками! Дуже дивною для мене звучить спір серед колег з приводу хто кращий - ті, що за рік освоїли кошти на 59% чи на 39%! 

Цікаво, чи так само дискутували б, якби мова йшла про стан виконання хірургом операції, наприклад, чи робота вчителя, який навчив  учня, наприклад, на 60% абетці чи таблички множення!!! Скільки б, цікаво, такий хірург чи вчитель пропрацював би на своїй посаді??? Скажу більше, навіть депутат, який працюватиме на 60%, ніколи більше не буде мати шанс стати ним знову! А міським чиновникам усіх рівнів нічого не заважає й далі, не зважаючи на такі показники, займати свої посади і звітувати по телевізору і соцмережі про свої чергові досягнення!

Вибачте, будь-ласка, але я дійсно не розумію, як так вийшло в наших чиновників ледарювати, щоб аж так закінчити рік! Невже в місті все настільки ідеально, що їм нема чого за ті кошти було робити? Всі дитячі майданчики відремонтовані, всі ямки на троутуарах залагоджено, у під'іздах всіх будинків міста зроблено ремонт, у сфері соціального захисту всі отримали підтримку, а про благоустрій дворів я взагалі мовчу - все прекрасно! Шановні представники влади, хочу звернутись до вас із проханням озирнутись навколо себе та подивитись на скільки відсотків  ви освоїли свою посаду?
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]