Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
10.11.2011 16:34

От тобі, бабусю, Януковичів день!

Експерт з питань соціальної політики

Що не кажіть, а дочекалися, нарешті, старенькі соціальної справедливості... Навіщо уряду переписувати кодекс, коли й так всіх суддів «нагнули»?

Що не кажіть, а дочекалися, нарешті, старенькі виборці соціальної справедливості від Януковича.

 4 листопада на офіційному сайті президента опубліковано солідний документ, «Указ про день соціальної справедливості».

 Читаєш преамбулу цього документа, і серце радіє: «з метою привернення уваги... до вирішення питань соціальної справедливості… та необхідності... побудови в Україні суспільства соціальної справедливості та активного впровадження в життя політики і стратегії, спрямованих на її забезпечення»...

 Ні, не думайте, що це обгрунтування відставки уряду Азарова або складення гарантом власних повноважень. Янукович всього лише постановив: «установити в Україні День соціальної справедливості, який проводити щороку 20 лютого – у Всесвітній день соціальної справедливості».

 Отаке щастя привалило всім знедоленим, бідним та нещасним українцям на гребені другої хвилі економічної кризи.

 Сумно, авжеж, що день соціальної справедливості настане не сьогодні. І навіть не завтра. Аж три місяці чекати. Але виборці Партії регіонів затягнуть паски і доживуть, доживотіють до соціальної справедливості, чи не так? Їм звично… «Ті, кому найважче – вони мовчать, чекають, терплять»…

 А ми тим часом згадаємо народне прислів’я, що диму без вогню не буває. І якщо вже на Банковій випустили димову завісу, то явно не « з метою привернення уваги » до пожежі народного гніву з приводу антисоціальної політики хунти «регіоналів». Швидше – для відвертання уваги.

 Очевидно, можновладцям дуже не хотілося, щоб пенсіонери звернули увагу на законопроект № 9400, внесений урядом майже одночасно із указом про «День соціальної справедливості».

 У цьому законопроекті, підписаному прем’єр-міністром Миколою Азаровим, пропонується внести зміни до статтей 183, 256, 266, 267 Кодексу адміністративного судочинства України, а саме: скасувати негайне виконання судових рішень щодо обчислення, призначення,перерахунку пенсій та соціальних виплат і зменшується в 50 разів (!) сума штрафу за невиконання рішення суду.

 Тепер замислимось: навіщо уряду переписувати кодекс, коли й так всіх суддів «нагнули»? Зараз суди масово відмовляють пенсіонерам у перерахунку пенсій, та й апеляційні суди тисячами штампують постанови про скасування прийнятих до 2010 року позитивних рішень.

 Відповідь очевидна: схоже, влада готова піти на радикальне скорочення пенсій та інших соціальних виплат. Мабуть, знайшли краще застосування кредитам МВФ, аніж латання дірок у Пенсійному фонді – скажімо, вивести ці кошти на приватні рахунки в офшорах. Забезпечити власну старість.

 Такі дії, звичайно, оскаржуватимуться в суді. Всі справедливі позови пенсіонерів та пільговиків не можна буде свавільно відхилити, бо тоді соціальний вибух не забариться, та й платити людям компенсації за присудами Страсбургу потім буде собі дорожче.

 От і виходить, що окрім фальшивого «соціального» свята режим «регіоналів» хоче створити фальшиве «соціальне» правосуддя. Суди задовольнятимуть позови пенсіонерів та пільговиків, але ці рішення не виконуватимуться. І чиновники не нестимуть за це ніякої відповідальності. Або, в крайньому разі, хтось одноразово заплатить мізерний штраф про людське око. Це обмежить виплати в першу чергу чорнобильців, афганців, військових пенсіонерів та дітей війни.

Нагадаємо, що  9 вересня кнопкодави Януковича  прийняли в першому читанні законопроект №9127, яким, зокрема, передбачається встановлення Кабміном порядку, що  суттєво обмежує соціальні виплати і пільги 16 категоріям громадян. 

Щоб збити хвилю народного протесту Янукович завчасно кинув за грати лідерів опозиції Юлію Тимошенко та Юрія Луценко. 

Метою нового законопроекту від влади Януковича є ускладнення розгляду судових справ, які пов'язані із пенсійним забезпеченням, нарахуванням заробітних плат та соціальних виплат, а також не виплата вже відсуджених грошей.

От таку «соціальну справедливість» готує своїм виборцям Партія регіонів на чолі з Віктором Януковичем та Миколою Азаровим.

Віктор Янукович має запитати себе, а хто ж провокує і підштовхує до революцій. Не якісь там незрозумілі озброєні опоненти, які, за його словами, збираються захоплювати органи влади. До цього підштовхує своїми антисоціальними та антинародними діями саме уряд Азарова.

Суспільству нарешті слід усвідомити, що обіцянки правлячого олігархічного режиму нічого не варті, та об’єднатися у боротьбі  за свої права,  за людську гідність, за європейське майбутнє наших дітей та України.

Україна гине під владою кримінально-олігархічного режиму!

Зупинити це може тільки відставка Януковича і розпуск Верховної Ради. Партія «Батьківщина» закликає опозиційний рух і всіх громадян України вимагати негайної відставки Януковича з посади Президента та дострокового розпуску Верховної Ради.

Чесні та демократичні дострокові вибори –

це  шлях, який врятує Україну від занепаду та міжнародної ізоляції.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net