Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
28.01.2022 13:45

Третьякова з Гетманцевим вже дісталися до домогосподарств

Експерт з питань соціальної політики

Законопроект слуг № 6539 пропонує прирівняти домогостподарства до суб’єктів господарювання

Сумнозвісна Третьякова і «вбивця Фопів» Гетманцев все ніяк не заспокояться - вже дісталася до українських домогосподарств!

Нагадаємо що, Галина Третьякова скандально відома своїми людоненависницькими заявами щодо неякісних дітей та як зловтішалася зі смерті молодого депутата. А також тим що будучи головою комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів лобіювала відверто антисоціальні законопроекти, які руйнують трудові права та соціальний захист українців, знищують профспілки, готують пограбування пенсійних накопичень…

Тепер пропонує зробити домогосподарства суб’єктами господарювання (підприємництва) і зобов’язати подавати декларації та обкладати податками, відповідний законопроект № 6539  «про домогосподарство (домоекономіку)» зареєстровано в парламенті.

Згідно із законопроектом, домогосподарство – особа або сукупність осіб, які спільно проживають в одному житловому приміщенні або його частині, забезпечують себе всім необхідним для життєдіяльності, ведуть спільне господарство, повністю або частково об’єднують та витрачають кошти. Ці особи можуть перебувати в родинних стосунках або стосунках свояцтва, не перебувати у будь-яких із цих стосунків або перебувати і в тих, і в інших стосунках. 

Одна фізична особа впродовж звітного фінансового року може входити виключно до одного домогосподарства.

Законопроект визначає поняття «соціального трансферту», для отримання якого домогосподарство  має скласти річну податкову декларацію.

Крім того, домогосподарство, яке має борги і  неспроможне задовольнити вимоги кредиторів, визнається  банкрутом зі усіма наслідками... 

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи