Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
22.02.2018 19:29

Наймасштабніше в Україні соцопитування

Експерт з питань соціальної політики

Опитано 30 тисяч українців з усіх областей. Несподівані результати ...

Наймасштабніше в Україні соцопитування: ЮліяТимошенко виграє вибори Президента

 Якби вибори президента відбулися найближчимчасом, найбільшу підтримку отримала би Юлія Тимошенко. При цьому вона виграє увсіх можливих кандидатів у другому турі виборів. Про це свідчать данімасштабного опитування Соціологічної групи «Рейтинг», оприлюднені сьогодні вагентстві «Інтерфакс». Соціологи опитали 30 тисяч респондентів, тоді якзазвичай електоральні рейтинги формуються на підставі 2 тисяч опитаних.  Це наймасштабніше соціологічне опитування,проведене за останні роки.

Відповідно доданих «Рейтингу», л ідеромпрезидентського рейтингу є голова «Батьківщини» Ю лія Тимошенко, за яку у разіпроведення виборів найближчим часом готові проголосувати 18,7% тих, хто взяв биу них участь та визначився із вибором. П етра Порошенка готові підтримати 15,6% опитаних, Ю рія Бойка – 11,7%, А натолія Гриценка – 9,7%, О лега Ляшка – 8,7%, В адима Рабіновича – 8,3%, А ндрія Садового – 6,4%, О лега Тягнибока – 3,9%, А рсенія Яценюка – 1,7%.

Ю лія Тимошенко лідирує практично в усіхобластях Центру та частини Заходу країни. При цьому вона входить до трійкилідерів майже в усіх областях. П етро Порошенко має сильні позиції в частині областей Заходу та Києві, Ю рій Бойко – у більшості областейПівдня та Сходу.

Рівень підтримки Юлії Тимошенко більш-менш рівномірний увсіх областях Центру, Півночі, Заходу та частково Півдня. П етра Порошенка найбільше підтримують наВінниччині, дещо менше в областях Заходу та Центру, ще менше на Півдні.

Моделювання другого турупрезидентських виборіву парі Ю лія Тимошенкота П етро Порошенкодало наступні результати:  за лідера Батьківщини готові проголосувати 30% тих,хто заявив, що візьме участь у основних виборах. Главу держави готовіпідтримати у цьому випадку 23%.

При цьомуПорошенко переміг би лише в 3-х областях (Вінницькій, Хмельницькій таЧернівецькій), приблизно однакову кількість голосів обоє кандидатів набрали б у5-ти регіонах - Рівненській, Черкаській, Кіровоградській та Донецькій областяхта Києві. В решті 17-ти областях перемогла б Тимошенко.

Керівник групи «Рейтинг» Олексій Антипович підкреслив, щоЮлія Тимошенко виграє у будь-якого кандидата, який виходить у другий турпрезидентських виборів!

 Щодо  Святослава Вакарчука, Володимира Зеленського, Юрія Луценка,Володимира Гройсмана та Віталія Кличка:  «Ці прізвища фігурують в наших попередніх дослідженнях. На загал можнасказати, що у Кличка і Луценка близько 1% підтримки, у Зеленського і Гройсманапідтримка на рівні 3-4%. У Вакарчука рейтинг за попередніми дослідженнямиблизько 5%. Але це рейтинг співака», - зазначив Олексій Антипович. 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net