Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
15.02.2017 16:18

Що мав на увазі Гройсман?

Експерт з питань соціальної політики

Друзі, а що мав на увазі Гройсман, коли сказав, що все, сказане Юлією Тимошенко є неправдою? Що тарифи зросли через незаконні постанови уряду? Так це правда – уряд не має права встановлювати ціну на енергоносії, як це зробив постановою №315 уряд Гройсмана.

Друзі, а що мав на увазі Гройсман, коли сказав, що все,сказане Юлією Тимошенко є неправдою? Що тарифи зросли через незаконні постановиуряду? Так це правда – уряд не має права встановлювати ціну на енергоносії, якце зробив постановою №315 уряд Гройсмана.

Неправда, що знищуються села, селища та маліміста? Так це теж правда, бо місцевим громадам так і не повернуто дохідну базу– ПДФО тощо. А в той же час на місцеві громади перекинуто зобов`язання щодоутримання об`єктів соціальної сфери – без передачіналежної суми грошей.

Неправдоює, що Держстат підтанцьовує уряду й дає неправдиві дані? Тільки один приклад:Держстат дає інформацію, що за січень інфляція склала 1,1%, а тільки поплатівках за ЖКП зростання, у порівнянні з груднем, сягає 50%.

Даліпояснювати, що Гройсман просто відгавкується від неприємних для нього речей? Цеж зрозуміло.

Щодо корупційних складових в енергетичних історіях– то тут Гройсман повторює брехню часів РосУкрЕнерго, коли Юлію Тимошенкозвинувачували в усуненні з ринку цієї прокладки. І ця риторика цілком в ключі«любих друзів» періода Віктора Ющенка (який зараз дружить з Олегом Ляшко).

Якби керівники «Нафтогазу» мали бажання вибороти всуді перемогу над «Газпромом», то давно б це зробили. Бо контракт укладався назасадах господарчого права Швеції, і в України є всі шанси виграти у«Газпрома», як це раніше, на підставах таких само контрактів, зробили багатооператорів з Європи. То ж тут питання не до Юлії Тимошенко, а до самогоГройсмана, який нещодавно підпорядкував «Нафтогаз» Кабінету міністрів.Працювати треба, а не висловлюватись незрозуміло про що.

Розповідати про зростання економіки та просуванняукраїнського експорту, як перемогу, може тільки повний невіглас. Бо ВВПпродовжує падати, експорт – в надзвичайно поганому стані.

А коли Гройсман каже, що гроші на підвищеннязарплат взято зі зростання економіки, то це більше нагадує знаменитий вислівЯнуковича про гроші, які він бере «з тумбочки».

До речі, 22 серпня 2013 року ВІктор Янукович казавте ж саме, що сьогодні сказав Гройсман – про капітальний ремонт в Україні.Через 6 місяців Янукович втік до Ростова.

Тому Гройсману варто замислистись і, доки непізно, піти у відставку. Бо інакше йому доведеться наслідувати Януковича нетільки словами, а й справами.

І наостанок. Коли Гройсман хизується, що Вінницявийшла на перші позиції, то  маєрозуміти: це відбулось не завдяки йому, а всупереч всьому, що робив Гройсман,коли був мером. Хай згадає рішення Вінницького міськвиконкому від січня 2013року, яким встановлювались граничні тарифи на обслуговування будинків таприбудинкових територій та визначалась монополія на ЦБ роботу для ТОВ «ЖЕО».Тобто, Гройсман встановив монополію (!!!), якій створив комфортні умови – зарахунок мешканців міста. Крутий господарник, нічого не скажеш!

Хай вже нарешті отримує повну  вищу освіту...

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net