Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
27.04.2016 22:20

Газомор

Експерт з питань соціальної політики

Уряд Порошенко-Гройсмана різко підвищив ціну на газ для населення з 1 травня, при цьому скасувавши соціальні норми споживання!

Нинішнім рішенням про встановлення нових цін на природний газ для населення з одночасним скасуванням соціальної норми, яка передбачає споживання 1200 кубометрів газу за пільговою ціною в 3600 грн, уряд збільшив ціну на газ для населення фактично вдвічі!!Газ
Про це заявила лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко на прес-конференції під час наради місцевих депутатів від партії у Броварах.

«Що зробив сьогодні Гройсман? Він майже вдвічі підняв ціну якраз для тих, для кого була пільгова ціна 3600 гривень за 1 тисячу кубометрів газу, для тих, хто споживав менше 1200 кубічних метрів на рік. Він встановив для них ціну замість 3600 – 6879 гривень, подвоївши ціну», – наголосила Юлія Тимошенко.

Політик пояснила, що раніше населення сплачувало за газ за двома цінами.

«Ті, хто споживали дуже багато газу, отримували його за ціною 7188 грн за тисячу кубічних метрів, а ті, хто споживали газу менше, ніж 1200 кубометрів на рік, мали ціну 3600 грв за тисячу кубічних метрів», – нагадала вона.

Юлія Тимошенко вважає, що від такого рішення уряду в першу чергу постраждають найбільш незахищені верстви населення, які і так намагалися економити на газі та вкластися в пільгову соціальну норму 1200 кубометрів за ціною 3600 гривень.

«Прем’єр уніфікував ціну на газ для всіх українців – як для заможних, так і для бідних – 6879 гривень за тисячу кубічних метрів і для опалення, і для побутового споживання», – пояснила лідер фракції «Батьківщина».

На її переконання, нинішнє рішення про встановлення нової ціни на газ для підприємств теплокомуненерго на рівні 6879 гривен змусить людей платити за їхні послуги в 2,3 рази більше.

«Тобто з 2994 гривень за тисячу кубічних метрів до 6879 гривень, які вони будуть платити, як тільки розпочнеться опалювальний сезон», – зазначила вона.

«Гройсман вирішив, що люди дуже мало платять за опалення. Він вибрав момент, коли опалювальний сезон вже завершений, і нібито можна якось замовчати це підвищення», – додала вона.

Лідер фракції «Батьківщина» наголосила, що нинішні рішення уряду є злочином проти населення України.

«Це несумісно вже з життям багатьох родин в Україні. Навіть такі багато разів згадані меморандуми МВФ не передбачають такого екстремального підвищення ціни на газ», – підсумувала Юлія Тимошенко.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи