Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
29.04.2015 14:42

У НКРЕ визнали, що комунальні тарифи значно завищені

Експерт з питань соціальної політики

«...зустріч із головою НКРЕ ще раз підтвердила, що з людей хотіли взяти вдвічі більше за газ, за тепло і гарячу воду»!

Юлія Тимошенко зустрілась з т.в.о. Голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг  Дмитром Вовком і обговорила ситуацію щодо несправедливого формування тарифів на газ та тепло для населення.

«Разом із керівництвом НКРЕ ми дійшли висновку, що норми споживання природного газу для населення України завищені вдвічі. Крім того, ми дійшли до повного взаєморозуміння, що тарифи на тепло, які базуються на нормах споживання тепла без лічильників, також завищені вдвічі», - повідомила Тимошенко за результатами зустрічі.

За її словами, керівництво комісії також стоїть на позиціях, що тарифи на комунальні послуги для населення значно завищені. «Якщо ми зараз разом із НКРЕ доб’ємося зменшення нормативу споживання газу для населення України на одного мешканця, а також зниження вдвічі нормативу споживання тепла на 1 кв. метр, це призведе до того, що люди платитимуть, як мінімум, удвічі менше за газ, тепло і гарячу воду. Це вже перший крок ...», - наголосила керівник фракції "Батьківщини".

Юлія Тимошенко також повідомила, що команда «Батьківщини» на засіданні парламентської робочої групи щодо вивчення обґрунтованості тарифів робитиме все, щоб довести до логічного завершення питання зменшення тарифів для населення.

«Моя зустріч із головою НКРЕ ще раз підтвердила, що з людей хотіли взяти вдвічі більше за газ, за тепло і гарячу воду», – резюмувала лідер «Батьківщини».


Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи