Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
10.03.2023 11:20

Повна добірка сервісів у сфері земельних відносин

Народний депутат України ІX-го скликання, член депутатської фракції політичної партії "Слуга народу"

Плануєте зареєструвати земельну ділянку, обмежити використання землі чи внести відомості про ділянку? Гід з державних послуг пояснить, як та за який час це можна зробити

Міністерство цифрової трансформації України підготувало добірку сервісів у сфері земельних відносин. Зберігайте та діліться з друзями!

Державна реєстрація земельної ділянки  

Державна реєстрація меліоративної мережі  

Державна реєстрація обмежень у використанні земель  

Передача у власність/користування земельних ділянок с/г призначення державної власності  

Внесення відомостей про обмеження у використанні земель  

Внесення змін до відомостей про земельну ділянку  

Внесення відомостей про землі в межах тергромад  

Надання відомостей про землі в межах тергромади  

Надання відомостей про земельну ділянку з відомостями про речові права на неї та їх обтяження 

Надання відомостей про земельну ділянку, крім відомостей про речові права на неї, що виникли після 01 січня 2013 року  

Видача витягу з технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок  

Довідка про одержання у власність земельної ділянки у межах норм безоплатної приватизації 

Довідка про наявність у фізичної особи земельних ділянок

Довідка про наявність та розмір земельної частки (паю)

Отримуйте сервіс швидко та зручно!

Нагадаю, що Гід з державних послуг — це інформаційний онлайн-портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Сьогодні на сервісі доступна інформація про більш ніж 2200 послуг, з них понад 120 стосуються землеустрою — місце, строки, вартість, а також необхідні документи та спосіб оскарження їх результатів. Інформація постійно оновлюється і невдовзі на портал буде перенесено 100% державних послуг в Україні.

Послуги розподілено за 17 категоріями залежно від сфери діяльності та 36 життєвими подіями. Придбати нерухомість, змінити місце прописки чи відкрити бізнес — усю необхідну інформацію щодо офіційних реєстрацій та отримання необхідних послуг можна легко знайти на Гіді.

Гід з державних послуг — це офіційне джерело інформації. Якщо орган виконавчої влади чи місцевого самоврядування під час надання певної послуги вимагатиме довідку, яку не згадано на Гіді, посилання на Гід є аргументом для громадян — не надавати відповідні документи.

На Гіді з державних послуг працює зворотний зв’язок. Якщо користувач не знайшов інформацію про послугу чи виявив помилку в наявній інформації, можна скористатись зворотним зв’язком — і послуга обов’язково з'явиться на сервісі. Зворотний зв'язок допомагає покращити сервіс, виявити проблемні напрямки та найбільш популярні послуги.

Проєкт реалізовано завдяки підтримці проєкту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS» та за сприяння проєкту SURGe, що фінансується Урядом Канади.

Більше про те, де отримати державні послуги, дивіться на платформі Дія.Центрів. Тут можна знайти найближчий Центр, залишити відгук, дізнатися робочі години, а також є навчання для працівників Центрів. В Миколаївській області таких налічується 82.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи