Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
30.06.2012 13:56

На час вступної кампанії буде працювати "гаряча" телефонна лінія

Інформація для абітурієнтів

«На час вступної кампанії до вищих навчальних закладах буде працювати «гаряча» телефонна лінія з метою надання практичною юридичної та консультаційної допомоги абітурієнтам», - заявив координатор громадської ініціативи «Студентський захист» Андрій Черних.

З метою забезпечення громадського контролю за проведенням вступної кампанії до вищих навчальних закладах та вжиття необхідних та своєчасних заходів для вирішення проблемних питань з боку МОНмолодьспорту або правоохоронних органів буде працювати «гаряча» телефонна лінія «Студентського захисту».

«Тільки оперативне реагування на факти порушення прав абітурієнтів зможе допомогти молодим людям отримати студентський квиток обраного вищого навчального закладу», - зазначив Андрій Черних.

Абітурієнти можуть дзвонити по телефону (067) 656 99 41 та повідомляти про факти порушення їхніх прав або для отримання практичної юридичної та консультаційної допомоги. Також можна направляти відповідну інформацію на електронну адресу: [email protected]

 

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи