Владо, час минає
В Україні триває класичний революційний перехід, у поєднанні з зовнішньою інтервенцією. Помирають солдати під час неоголошеної війни, працює п’ята колона, піднімається реакція. Друга річниця Мінських угод під постійні мантри влади про мир лише заморожує ли
В Україні триває класичний революційний перехід, у поєднанні з зовнішньоюінтервенцією. Помирають солдати під час неоголошеної війни, працює п’ята колона, піднімається реакція. Другарічниця Мінських угод під постійні мантри влади про мир лише заморожуєлихоліття, поширюючи зневіру в народі й армії. Та активні громадяни, які йвирішують долю народу, з цим би змирились – якби не фарисейство еліти.Спекулюючи на Майдані, владоможці не соромляться красти мільярди, годуючи народобіцянками нового траншу, заради якого підняли тарифи. Та якщо траншу не буде,реформи неефективні – то що зупинить від нового повстання, що може знищитидержаву,як неодноразово в нашій історії (від Чорної ради, що зупинилаВиговського, до нестабільності УНР).
Та влада ніби навмисне все більше розпалює напругу. Боротьба з добровольчимрухом, масові посадки ветеранів, як апогей – справа захисників Конституції,яких за сфальшованими доказами винуватять у провокаціях, вчинених командуваннямМВС 31 серпня 2015 р. Ветеранів російсько-української війни, націоналістівкидають у тюрми, щоб залякати – але в умовах економічного занепаду це лишенастроїть пасіонаріїв проти влади. Невже вони сподіваються всіх пересадити? Чиможе, хочуть втекти закордон з накраденим майном? Чи не розуміють, щорозпалювання нового Майдану – не лише їхня поразка, але й імовірна катастрофадержави?
Швидше за все, наші правителі по-людськи сподіваються на краще, та й доступдо бюджету і влади осліплює. Досвід української політики говорить, що навітьнайбільш одіозних осіб можна знову повернути до вершин під брендом новихпроектів – були б гроші та ЗМІ. Маси забувають про минуле, вірять гарнійкартинці. А пасіонаріїв, активістів – меншість у суспільстві. Тобто головнапроблема - контроль над свідомістю людей, і в результаті вихолощення самогопоняття “виборче право”. Постає питання – то чи можливадемократія в подібних умовах, коли її нівелюють олігархічні групи? Тим більше уформаті війни. В Древньому Римі – еталоні успішної держави – під час небезпекидля Республіки тимчасово встановлювалась диктатура. Сильна рука, що очиститьверхівку суспільства, створить фундамент для успішного розвитку – це досвід “азійських тигрів”. Недарма і вУкраїні все більше вітають ідеї військового перевороту та “хунти”. Але й тутсвої загрози – через анархічний менталітет українців. Та й армія поки-щонеготова до політичної позиції, хоча все більше молодих офіцерів прагнутьзмінювати державу.
В будь-якому випадку, це критичний і небезпечний варіант, однак відкриває ібагато можливостей. Та нинішній вектор розвитку – абсолютно програшний.Найкращий шлях – еволюційні зміни, дієві реформи, повернення довіри народу. Часузалишилось обмаль. Зовнішні обставини гарантують – Росія зі своїми друзями наЗаході (насамперед в Парижі та Берліні) руйнуватиме всі спроби України ставатипотужною, війна в тій чи іншій формі продовжиться. І реальні реформи,повернення довіри активної меншості, врешті народу – єдиний шлях розвитку.Почати варто з припинення репресій проти добровольців, і перегляду результатівпсевдореформи МВС.
- Скасування бронювання працівника. Які дії роботодавця? Віталій Соловей 01:34
- Додаткові витрати за сімейним законодавством: як не програти сімейний спір Леся Дубчак вчора о 20:03
- Професія адвоката: як зберегти ментальне здоров’я у світі юридичних викликів Світлана Приймак вчора о 16:26
- Ресурси перемоги: як працюють сучасні благодійні фонди Нісар Ахмад вчора о 15:58
- Чи варто шукати справедливості у країні чиновників? Любов Шпак 23.01.2025 20:42
- Последние изменения в правилах оформления отсрочки от мобилизации Віра Тарасенко 23.01.2025 18:49
- Документи в умовах окупації: між правом та реальністю Дмитро Зенкін 23.01.2025 17:06
- Івенти для покоління Хоумлендерів. Особливості та деякі думки Олексій Куліков 23.01.2025 16:12
- Спецоперація проти "Глобино" Євген Магда 23.01.2025 14:29
- Податок на посилки: думки щодо за і проти цієї ініціативи Олег Пендзин 23.01.2025 14:20
- Нумерологія в податках. Цифра 11 Євген Власов 23.01.2025 12:21
- Америка поза глобальною грою: філософія відступу чи стратегічна помилка? Світлана Приймак 23.01.2025 09:00
- Думка первинна, чули? Катерина Мілютенко 22.01.2025 23:42
- 21% українців, які хотіли б емігрувати – це катастрофа Володимир Горковенко 22.01.2025 16:07
- Як ШІ змінює закупівлі: клієнти-машини та криза кадрів Марина Трепова 22.01.2025 15:12
-
США висунули Путіну ультиматум: що насправді хотів сказати Трамп
Думка 3072
-
"Відкрийте газовий маршрут". Орбан виставив Україні умови для продовження санкцій
Бізнес 2568
-
Українська блогерка Анна Жук загинула в ДТП
Життя 2477
-
Барбадос і Панама позбавлять свого прапора 114 танкерів тіньового флоту Росії
Бізнес 2239
-
Дешево, але дорого. Порівняння вартості життя у Києві та інших європейських містах
Інфографіка 2236