Місцеві вибори: прорив чи консервація?
Чи хоче наша українська влада переобрати органи місцевого самоврядування на основі якісного, нового, кращого виборчого закону? Моя відповідь - НІ, на жаль, НЕ ХОЧЕ!
Чи хоче наша українськавлада переобрати органи місцевого самоврядування на основі якісного, нового,кращого виборчого закону?Моя відповідь - НІ, нажаль, НЕ ХОЧЕ!
У мене, за останній рік складається тверде переконання, що сьогоднішняукраїнська влада затіяла із українським народом, громадянським суспільствомгру, назва якій - ВИПУСТИТИ В СВИСТОК!
Розуміючи, що після Майдану не можна дратувати суспільство, влада зайняла хитрупозицію: Ми, влада, підтримуємо будь-які пропозиції громадськості, вважаємо їхактуальними і на часі, радимося із нашими європейськими друзяками, доповнюємо,вдосконалюємо, долучаємося як автори законопроектів (це дуже важливо для PRпровладних сил), і в результаті, ЗАБАЛАКУЄМО, що означає, ЗАВАЛЮЄМО!
Тим самим демонструємодемократичність, відкритість, прозорість...
А насправді, в очах людей і моїх, це називається по-іншому:
ФАЛЬШ, МАНІПУЛЯЦІЯ, САБОТАЖ, ВІДСУТНІСТЬ ПОЛІТИЧНОЇ ВОЛІ!!!
Чому я такий категоричний?Тому що сьогоднішній владі за балачками про реформи бажано одне:ЗБЕРЕГТИ СЕБЕ ЛЮБИМИХ ПРИ ВЛАДІ, А НЕ УКРАЇНУ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ПОКОЛІНЬ!
Факти?
1. Минулого року новообраний Президент України обіцяв, що дострокові виборипарламенту відбудуться на підставі закону про відкриті списки. Зареєструвалиряд законодавчих ініціатив від різних партій, але, бажання змінювати змішанумодель не було ні у кого.
В результаті, ЗАБАЛАКАЛИ, ЗАВАЛИЛИ всі проекти, щоб вибори відбулися по старійсистемі.
2. Реформа прокуратури ЗАБАЛАКАНА!
3. Судова реформа ЗАБАЛАКАНА!
4. Адміністративна реформа ЗАБАЛАКАНА!
5. Виборче законодавство до органів місцевого самоврядування знаходиться назавершальній стадії ЗАБАЛАКУВАННЯ:
- зареєстровано 4-и законопроекти;
- до цих пір немає рішення профільних комітетів, який закон набирає більшістьголосів, тому що немає політичної волі основних гравців у владі;
- залишилося всього три пленарних тижні до кінця сесії;
- в результаті жоден із проектів, а бажано, щоб один (Черненка) не встигнепройти процедуру двох читань, та й 226 ще треба набрати;
- всі найвищі посадовці держави публічно підтвердили, що обов'язково будеприйнято закон із відкритими списками (а як іще говорити - це ЗАПИСАНО ВКОАЛІЦІЙНІЙ УГОДІ).
Одним словом, процедуру ЗАБАЛАКУВАННЯ дотримано.Отже, всі реформаторські закони по виборах до ОМС буде ЗАВАЛЕНО!
Висновок невтішний: УКРАЇНА, СКОРІШЕ ВСЬОГО,ПРОВОДИТИМЕ ВИБОРИ ДО МІСЦЕВИХ РАД НА ОСНОВІ СТАРОГО ЗАКОНУ - ЗМІШАНОГО.
Питання: ЦЕ ПРОРИВ, ЧИ ВСЕ-ТАКИ КОНСЕРВАЦІЯ?
- Нова ера на енергетичних ринках: кінець диктатури цін Ксенія Оринчак 16:49
- Український бізнес на Близькому Сході: культура, право і підводні камені Олена Широкова 16:12
- Замість реформи – репертуар. Замість дій – кастинг на премʼєра Дана Ярова 15:54
- Преюдиційне значення рішення МКАС при ТПП України для інших спорів: правовий аналіз Валентина Слободинска 14:47
- Чому бізнес-коучинг стає все більш затребуваним? Олександр Скнар 14:27
- Негаторний чи віндикаційний позов: який спосіб захисту обрати у земельному спорі? Андрій Лотиш 14:03
- З житлом і роботою: як змінюється філософія проєкту "Прихисток" Галина Янченко 13:59
- 5 найтиповіших помилок при впровадженні електронного документообігу Олександр Вернигора 12:47
- Енергоринок України 2025, коли прийдуть європейські трейдери Ростислав Никітенко вчора о 21:07
- 2025-й: нові провали без нових прізвищ Дана Ярова вчора о 18:49
- Справи про міжнародне викрадення дітей в світлі практики Верховного Суду Леся Дубчак вчора о 18:09
- Мідь – новий барометр глобальних трансформацій Ксенія Оринчак вчора о 15:29
- Договір про рекламні послуги: наслідки порушень у судовій практиці Сергій Барбашин вчора о 11:19
- Медіація у бізнесі: чи готові українські компанії до альтернативних рішень? Катерина Присяжнюк вчора о 11:09
- Військово-економічна пастка: чому зламався бум РФ Христина Кухарук 06.07.2025 05:10
- Готують підвищення тарифів для населення 689
- Чи законно колишніх засуджених повторно ставити на військовий облік 404
- Угода з прокурором про визнання винуватості: жодних гарантій без рішення суду 179
- Військово-економічна пастка: чому зламався бум РФ 126
- Час життєстійкості: як зберегти себе у світі, що змінюється? 102
-
Що обрати замість моря – найкращі місця для відпочинку в Україні, ціни та тренди 2025
Життя 15898
-
10 липня зійде Оленяча повня: о котрій її спостерігати
Життя 11937
-
Не картайте себе за стрес. Поради від експерток, як впоратися з високим рівнем кортизолу
Життя 9890
-
Від поранення до власної справи: історія ветерана Федора Самбурського
Життя
4749 -
Психологія мільярдерів: чому вони купують наддорогі речі і навіщо їм це
Життя 4488