Україна може стати союзником США
Сенат США ухвалив законопроект, який передбачає надання Україні суттєвої фінансової допомоги, летального озброєння та визначає Україну особливим військовим партнером США поза блоком НАТО.
Сенат США ухвалив законопроект,який передбачає надання Україні суттєвої фінансової допомоги, летальногоозброєння та визначає Україну особливим військовим партнером США поза блокомНАТО.
Документ за номером 2828, окрімвійськової допомоги Україні, також передбачає підтримку у сфері енергетики,боротьбі з російською пропагандою та допомозі тимчасовим переселенцям.
Законопроект також передбачаєнакладення додаткових санкцій на Росію. Щоб стати законом, свій варіантдокументу ще має прийняти Палата Представників. Експерти і журналісти, зокремаМирослава Гонгадзе, вважають, що це мусить відбутись ще цим складом Палати,робота якого згідно з графіком закінчується завтра.
Законодавці попередньозаявляли, що робота Конгресу може бути продовжена до вихідних.
Згідно з законопроектом,Україна стане військовим союзником США поза блоком НАТО.
Америка виділить 140 млн.доларів на економічну допомогу Україні.
122 млн. доларів буде виділенона реформування ЗСУ та зміцнення обороноздатності України.
Також 175 млн. доларів виділять Пентагону навійськову допомогу спільно Україні, Латвії, Литві, Естонії.
500 млн. доларів піде напротидію агресії РФ в Євразії.
Як бачимо, Сенат прийнявбезпрецедентні заходи щодо підтримки України. І це говорить, що в суспільствіСША дуже занепокоєні агресією Росії на Сході України, а також проте, що у США готові розпочати суттєво допомогти Україні в боротьбі зтерористами.
- PR Тренди 2026: фокус на розвиток бізнесу та окупність інвестицій Ірина Кононенко 14:03
- Криза стала рутиною: комерція в умовах постійних змін Наталія Церковникова 11:17
- Судовий щит проти відключення: кого реально захищають нові правила НКРЕКП Олексій Гнатенко 08:14
- Метод м’якої сили у перемовинах: як впливати тихо і змінювати правила гри Ангеліна Біндюгіна 02:01
- ШІ у дитячих книжках: загроза чи інструмент повернення до читання? Віктор Круглов вчора о 14:51
- Як WSJ вибудовує наратив операції "Павутина" та образ її ключового лідера Христина Кухарук вчора о 10:23
- Мікрокроки, що змінюють життя: як формувати звички без зривів і надзусиль Олександр Скнар вчора о 09:11
- Як оформити спадщину на нерухомість в Україні, перебуваючи за кордоном Павло Васильєв 01.12.2025 14:17
- Як бізнес втрачає контроль під час війни: практичні кейси антирейдерського захисту Андрій Лотиш 01.12.2025 13:41
- Як просити підвищення зарплати без істерик та ультиматумів Олександр Висоцький 01.12.2025 13:09
- "VIP-темрява": чому ваш дорогий контракт на імпорт електроенергії не гарантує світло Ростислав Никітенко 01.12.2025 11:59
- Управління ризиками. Чому старі стратегії можуть знищити новий проєкт Тарас Купрунець 30.11.2025 15:39
- Без системного обліку інтелектуальної власності модернізація оборони гальмує Олексій Шевчук 30.11.2025 13:12
- Єдність без правди перетворюється на маніпуляцію, а не силу Дана Ярова 29.11.2025 15:49
- Втрата податкового резидентства України через проживання за кордоном понад 183 дні Світлана Приймак 29.11.2025 13:34
- ВЛК у військовому квитку відсутня: чи може роботодавець взяти працівника 1427
- Застереження щодо масового завезення іноземної робочої сили 482
- Гордість і упередження до англійської: як класичні романи мотивують українців вивчати мову 315
- "Дія" не знаходить працівника для бронювання: що робити 264
- Мікрокроки, що змінюють життя: як формувати звички без зривів і надзусиль 166
-
Найпопулярніша мережа магазинів Польщі отримала багатомільйонний штраф за обман споживачів
Бізнес 14832
-
Перша реакція на "Аватар 3": що кажуть критики про "Вогонь і попіл" Кемерона
Життя 10933
-
Укрзалізниця оцінила собівартість приміських поїздок у 300 грн: квиток покриває лише 5%
Бізнес 3415
-
Зять і "розумник" Трампа. Хто такий Джаред Кушнер і як він пов'язаний з Росією
3389
-
Наказав "добити тих, хто залишився": у Конгресі звинуватили главу Пентагону у воєнному злочині
Думка 3264
