Радник прем'єра радить залишити пенсіонерів без пенсії
Радник прем’єр-міністра стверджує, що треба відмінити пенсії в Україні. Тобто після того, як пенсіонери продадуть всіх своїх собак, аби оплатити комуналку, то їм залишиться тільки помирати з голоду.
Радник прем’єр-міністра з економічних питань Олексій Мушак у прямому ефірі NewsOne стверджує, що можна пожертвувати пенсіями наших пенсіонерів задля економічного зростання країни. Він активно опирається на досвід Китаю, говорячи про те, що там це активно практикується й увесь світ спостерігає за їх економічним бумом.
Якби пан Мушак знав хоч трішки історію нашої країни, то він би не кидався такими необдуманими висловлюваннями. Адже останнього разу, коли економічне зростання держави ставили вище людського добробуту, в Україні почався масовий голодомор. Ціллю Радянського Союзу було показати усьому світу, що його економіка активно розвивається й вивозили все до останнього шматочка хліба. Тоді влада теж вважала, що «лес рубят - щепки летят». Якщо й будувати соціалізм та комунізм, то треба чимось жертвувати. І тим чимось на той час були, між іншим, українці.
В Китаї зараз править комуністична партія, яка теж живе по принципах ленінізму-марксизму. Для них теж економічне зростання країни стоїть на першому місці. Проте тільки самі китайці знають (або дізнаються) ціну такій владі. Адже вони зараз відсторонені від усього світу. Не мають Гуглу, ютубу, інстаграмм і т.д. Закриті всі соціальні мережі, через які можна комунікувати зі світом. Для чого все це? Дуже просто. Для того, аби всі жили лише однією ідеологією та не сумнівалися у відданості й любові до своєї влади.
Ну зараз не про це. Хочу звернути увагу пана Мушака на те, чому економіка України є невіддільною складовою наших пенсіонерів.
По перше, все те, що ми маємо зараз – це результати багаторічної роботи наших дідусів та бабусь. Всі ті пенсіонери, яких Ви вважаєте дармоїдами, зробили для України набагато більше, ніж всі політики незалежної України. Адже ми зараз доламуємо дороги, які будувалися нашими батьками та дідусями. Більшість українців живуть в тих будівлях, які теж будувалися нашими пенсіонерами.
Більшість із них не бачили нічого яскравого у своєму житті. Всі тяжко працювали. Жили однією ідеєю – розвитком соціалістичної країни. Розбудовою кращого майбутнього. Проте якби вони знали, як їм держава й онуки віддячать у майбутньому, то, мабуть ми й досі ходили б по взагалі не асфальтованим дорогам.
По друге, - радник стверджує, що діти повинні самі забезпечувати своїх батьків. «А не занадто багато ви хочете від українців?» Податки треба платити з власної кишені. Армію повинні забезпечувати волонтери власним коштом. Українці повинні оплачувати всі витрати в школах, дитсадках та лікарнях. Запитання: А куди ж йдуть усі податки?
Взагалі мені сподобалася одна фраза, яку мені сказав один мій друг: "Чому, коли крадуть щось звичайні робітники, то їх всі ЗМІ називають злочинцями, терористами й т.д., а коли крадуть чиновники, то їх просто називають корупціонери? Адже коли хтось вкраде курку у селі, то його можуть посадити на декілька років у в'язницю, назвавши його злісним злодієм. Проте чиновників, які крадуть мільйони доларів з бюджету називають просто корупціонери."
Хочете економічного буму в країні? Тож не треба красти. Все просто. Люди платять величезні податки до бюджетів. Більше, ніж вони взагалі заробляють. Віддають більше, ніж отримують. А що на заміну? Як може молодь активно працювати на державу, коли вона бачить, що пенсіонери з голоду та холоду пухнуть? Всі думають про одне – я так точно в старості жити не буду. Краще поїду працювати за кордон.
Отже, хочу сказати тільки одне. Перед тим як робити з себе генія економіки, подумайте, з ким ви її плануєте підіймати, якщо людей взагалі не залишиться?!
- Захист дітей від насильства: як працює модель Барнахус в Україні та Польщі Галина Скіпальська вчора о 17:02
- ПРРО як шлях до детенізації бізнесу та збільшення надхожень у бюджет Андрій Сухов вчора о 11:59
- Cпеціальні військові операції – міжнародна політика кремля Сергій Пєтков вчора о 10:18
- 100 днів, які не повернули мир в Україну Дмитро Пульмановський вчора о 10:15
- За фасадом новобудови: як виявити ризики перед купівлею Юрій Бабенко 22.04.2025 15:32
- Як енергетичні компанії оптимізують КІК: досвід ЄС та українські реалії Ростислав Никітенко 22.04.2025 11:46
- 4 помилки, які заважають власнику бізнесу побудувати сильну компанію Олександр Висоцький 22.04.2025 10:27
- Где покупать жилую недвижимость и какую? Володимир Стус 21.04.2025 23:53
- ТЦК – треш, хайп, фейк або соціальна допомога військовим та їх сім’ям Сергій Пєтков 21.04.2025 19:52
- Китай закручує "рідкоземельну гайку". Як Україні скористатися своїм шансом? Ксенія Оринчак 21.04.2025 16:53
- Компенсація 1,5 млн грн моральної шкоди з рф на користь киянина за "повітряні тривоги" Світлана Приймак 21.04.2025 10:20
- Розпоряджання землею під час війни: поради юриста Сергій Пагер 21.04.2025 08:57
- Стажування і підвищення кваліфікації: сенси та підходи Сергій Пєтков 20.04.2025 19:43
- Рішенням суду з працівника (водія) стягнуто упущену вигоду Артур Кір’яков 19.04.2025 18:25
- Чому корпоративний стиль – це більше, ніж просто форма Павло Астахов 19.04.2025 12:09
- Як комплаєнс допомагає громадським організаціям зміцнити довіру та уникнути ризиків 233
- Модель нової індустріалізації України 184
- Омріяна Перемога: яким українці бачать закінчення війни? 145
- Стажування і підвищення кваліфікації: сенси та підходи 137
- Ілюзія захисту: чим загрожують несертифіковані мотошоломи 124
-
Львів планує відкрити заміський тролейбусний маршрут до сусіднього села
Бізнес 31650
-
Хто такі світчери і чому вік — не привід боятись почати з нуля
Життя 6034
-
Казахстан заявив, що видобуватиме стільки нафти, скільки потрібно йому, а не ОПЕК
Бізнес 5810
-
"Останній інгредієнт отруйного коктейлю". У Швейцарії стривожені різким зростанням франка
Фінанси 4886
-
"Дитячий бонус" $5000: Білий дім збирає ідеї для збільшення народжуваності у США
Бізнес 4802