Заборона на в'їзд: як дати меседж для російського інформпростору
Офіційне повідомлення про заборону на в'їзд росіянам пізніше отримало уточнення: буде поглиблена співбесіда. Але поїзд уже пішов
Сьогодні Голова прикордонників заявив, що чоловіки – громадяни РФ у віці з 16 до 60 року не матимуть права в’їзду на територію України. Здавалось все правильно. Для воєнного стану і відповідні рішення.
Потім прикордонники уточнили. З чоловіками з РФ будуть просто проводити поглиблену співбесіду. Але поїзд вже пішов. Сьогодні можна очікувати на всіх російських каналах новину про суцільне обмеження в’їзду. Бо це чітко лягає у канву українофобії, яка стає частиною російської ідентичності. Точніше не російської, а ідентичності путінського режиму, який вже не один раз на ненависті до українців намагався урятувати свій рейтинг.
Щоправда, мене дивує і позиція України. По-перше, яка дозволила собі подібні заяви. Навіть з подальшим уточненням. Ми живемо в інформаційній війні, у війні де люблять маніпулювати думкою. А тому, хто хотів почути про тотальну заборону, почує виключно про неї. І я не виключаю, що кількість росіян, які їхатимуть до нас знизиться. Вони не повірять в «уточнення». Причому, як чоловіків, і жінок (бо багато хто не схоче їхати без подружжя). А відповідно, - поглиблюється інформаційна ізоляція громадян РФ. Тому не дивуйте, що вони все більше і більше віритимуть власним телеканалам: і в «розп’ятих хлопчиків», і в «офіційно закінчилась сіль». І, звичайно, в фашизм в Україні.
По-друге, хотілось відразу почути й голос феміністичних організацій, які б повідомили б про секстистскі мотиви в рішенні прикордонників. Чому лише чоловіки призовного віку? Власне для тих, хто цікавиться глибше цим войовничістю жінок, можуть почитати не лише про амазонок, але й про жіночі батальйони смерті, які були сформовані під час Першої світової війни в Російській імперії. Або для старшого і середнього покоління – хто стріляв у Леніна. А якщо не дуже копатись в історії, подивіться будь-ласка, хто був виконавцем терористичного акту в якому загинув наш контррозвідник Хараберюш.
І щодо реальної долі росіян як виконавців злочинів. У цьому році кримінальних злочинів росіянами учинено трохи більше 500. З майже півмільйона. Тобто всього 0,1% (!) від усіх кримінальних злочинів. Росіяни дотримувались і будуть дотримуватись тактики «іхтамнєт», тому їх головне завдання – це робити виконавцями антидержавних злочинів носіїв українських паспортів. І тих, хто живе в окупації, і тих, кому все-рівно, хто платить гроші за злочин і що буде з його країною. А замовникам в епоху інформаційної революції не треба їздити в Україну.
Тому, глобальних змін від посилення прикордонного контролю можна не очікувати. Більше інформаційні наслідки. І найголовніший для нас у тому, що навіть та інформація, яка надходить від офіційних джерел, постійно вимагає перевірки. А відповідно – менше панікувати, більше думати.
- От трансфера технологий к инновационному инжинирингу Вільям Задорський вчора о 21:33
- Начинается фаза глобального разгона инфляции и масштабных валютных войн Володимир Стус вчора о 18:53
- Омріяна Перемога: яким українці бачать закінчення війни? Дмитро Пульмановський вчора о 18:12
- Баланс між обставинами злочину та розміром застави Богдан Глядик вчора о 17:09
- Люди в центрі змін: як Франковий університет створює сучасне академічне середовище Віталій Кухарський вчора о 16:32
- Інноваційні виклики та турбулентність операційної моделі "Укрзалізниці" в агрологістиці Юрій Щуклін вчора о 14:16
- Тіньова пластична хірургія в Україні: чому це небезпечно і як врегулювати ринок Дмитро Березовський вчора о 11:30
- Модель нової індустріалізації України Денис Корольов 17.04.2025 20:15
- Історія з "хеппі ендом" або як вдалося зберегти ветеранський бізнес на київському вокзалі Галина Янченко 17.04.2025 16:18
- Ілюзія захисту: чим загрожують несертифіковані мотошоломи Оксана Левицька 17.04.2025 15:23
- Як комплаєнс допомагає громадським організаціям зміцнити довіру та уникнути ризиків Акім Кібновський 17.04.2025 15:17
- Топ криптофрендлі юрисдикцій: де найкраще розвивати криптобізнес? Дарина Халатьян 17.04.2025 14:18
- Червоні прапорці контрагентів у бізнесі Сергій Пагер 17.04.2025 08:44
- Ринок праці України: виклики та тренди 2025 року Ілля Літун 16.04.2025 19:23
- Терези Феміди: статистика виправдувальних вироків в Україні – симптом чи вирок системі? Олександр Крайз 16.04.2025 17:10
-
Оприлюднено текст меморандуму щодо угоди про копалини
Фінанси 13389
-
Потужність Rheinmetall в Україні значно перевищить заплановані 150 000 снарядів на рік
Бізнес 12660
-
FT: Raiffeisen призупинив продаж російської "дочки" через зближення США та РФ
Фінанси 5163
-
"Червоні двері, жовті двері": небезпечна гра серед підлітків чи черговий тренд із TikTok
Життя 4462
-
Аграрії з Кіровоградщини купують недобудовану лікарню в центрі Києва. Для чого
Бізнес 4124