НБУ готовится к большому кидку
Граждане Украины! Держите деньги в валюте! Гривну обвалят!
Граждане Украины! Держите деньги в валюте! Гривну обвалят!
Украине не дают следующий транш, потому что не видят будущих доходов в бюджете. Правительство не выполнило обязательства перед МВФ. НБУ собирается запретить досрочно снимать вклады с депозитов. Когда люди кинутся в банки забирать свои деньги, им покажут постановление, и деньги останутся в банках, чтобы обесцениваться...
Бунт в Родовид Банке. Требуется 4 миллиарда (!) гривен, чтобы снять напряжение недовольных вкладчиков, дежурящих возле отделений банка на улицах Киева.
С другими банками и возвратом кредитов ситуация не лучше. Кроме того, банки принимают от населения деньги уже под 17% годовых в гривнах. Гривны лежат в банках мертвым грузом. НБУ запретил выдавать кредиты в иностранной валюте. Да и еще бизнесменам и предпринимателям деньги не выдают, усложнив требования к заемщику. Поэтому в экономику деньги не поступают из-за драконовских процентов, не позволяет рентабельность. Учетная ставка НБУ 7,5%, а в США и Европе – 0,5-1%.
В связи с ростом коммунальных платежей, у правительства возникает необходимость увеличения пенсий и зарплат бюджетникам в гривнах. Плебс нужно подкормить, чтобы успокоить.
Необходимо развязать множество долговых обязательств в гривне. Изъять деньги у олигархов невозможно – все в офшорах.
Вывод: НБУ готовится к большому кидку. Поэтому традиционно гривна будет обвалена на 20-30%.
Граждане! Не держите гривну в карманах, кубышках и на депозитах! Конвертируйте в доллары, евро, покупайте доходную недвижимость. Сохраняйте свои деньги!
- Компенсація 1,5 млн грн моральної шкоди з рф на користь киянина за "повітряні тривоги" Світлана Приймак 10:20
- Розпоряджання землею під час війни: поради юриста Сергій Пагер 08:57
- Стажування і підвищення кваліфікації: сенси та підходи Сергій Пєтков вчора о 19:43
- Рішенням суду з працівника (водія) стягнуто упущену вигоду Артур Кір’яков 19.04.2025 18:25
- Чому корпоративний стиль – це більше, ніж просто форма Павло Астахов 19.04.2025 12:09
- От трансфера технологий к инновационному инжинирингу Вільям Задорський 18.04.2025 21:33
- Начинается фаза глобального разгона инфляции и масштабных валютных войн Володимир Стус 18.04.2025 18:53
- Омріяна Перемога: яким українці бачать закінчення війни? Дмитро Пульмановський 18.04.2025 18:12
- Баланс між обставинами злочину та розміром застави Богдан Глядик 18.04.2025 17:09
- Люди в центрі змін: як Франковий університет створює сучасне академічне середовище Віталій Кухарський 18.04.2025 16:32
- Інноваційні виклики та турбулентність операційної моделі "Укрзалізниці" в агрологістиці Юрій Щуклін 18.04.2025 14:16
- Тіньова пластична хірургія в Україні: чому це небезпечно і як врегулювати ринок Дмитро Березовський 18.04.2025 11:30
- Модель нової індустріалізації України Денис Корольов 17.04.2025 20:15
- Історія з "хеппі ендом" або як вдалося зберегти ветеранський бізнес на київському вокзалі Галина Янченко 17.04.2025 16:18
- Ілюзія захисту: чим загрожують несертифіковані мотошоломи Оксана Левицька 17.04.2025 15:23
- Терези Феміди: статистика виправдувальних вироків в Україні – симптом чи вирок системі? 397
- Як комплаєнс допомагає громадським організаціям зміцнити довіру та уникнути ризиків 218
- Професії зникають, навички – у тренді 162
- Модель нової індустріалізації України 162
- Омріяна Перемога: яким українці бачать закінчення війни? 120
-
"Я туди не хочу". Власник UPG поставив на паузу експансію на ринок Європи
Бізнес 9940
-
"Спортивні авто стоять у гаражах". В Україні ліг ринок високооктанового бензину А-100
Бізнес 8538
-
Де шукають музу Баффет, Безос і Цукерберг: екстравагантні звички відомих людей
Життя 3972
-
Нелегальний ринок тютюну: як Україна втрачає 24 мільярди гривень щорічно
Бізнес 3860
-
Бурбон в бак. Що буде із бензином після 1 травня
Бізнес 2853