Мінський формат: без надії сподіватися
Путін вкотре бреше і краде, Європа мовчить, а ми сподіваємося
Останній тиждень в зарубіжних та вітчизняних ЗМІ точилася жвава дискусія щодотристоронньої зустрічі у форматі Україна—ЄС—«Євразійська трійка» . Експерти таполітологи прогнозували усі можливі наслідки, які може понести ця зустріч,проте, найголовніше питання, яке турбувало усіх – чи зможуть в Мінську Порошенкоз Путіним домовитися про припинення вогню на Сході.
Отже, вівторок, 26 серпня, у Мінську розпочинається зустріч. Все наче йдеза планом. Офіційна частина розпочата,рукостискання відбулося. Склалосявраження що кожна зі сторін під час переговорів визначила для себе червонулінію, за яку неможна переходити і коженучасник переговорів розумів, що остаточної «крапки» сьогодні не буде.
Але всі чекали найважливішого – зустрічі Володимира Путіна і ПетраПорошенка "віч-на-віч". Джерела повідомляли про небажання інеможливість проведення таких переговорів, проте розмова відбулася і тривала близько двох годин. За результатамизустрічі наш Президент, на підсумковій прес-конференції, повідомив про потужну підтримку України Європейським Союзом та про досягнуті домовленості: зокрема, про активізацію діяльностітристоронньої контактної групи Росія-Україна-ЄС ; про необхідність закриття кордонів України дляпереміщення військової техніки, найманців, зброї, а також про активізацію роботи контактної групи заучасті ОБСЄ по врегулюванню ситуації на Сході України.
Невже потяг рушив і можна видихнути з полегшенням…
Але є одне але. Не лише Президент України відзвітував перед ЗМІ на прес-конференції, але й російський керманичтеж мав зустріч з журналістами. До речі, на його прес-конференцію не пустили українських медійників. Пізніше деякі ЗМІ опублікувалиголовні меседжі Путіна по переговорах у Мінську, де він зазначив, що на зустрічіпредметно не обговорювалися умови припинення вогню в Україні, бо це не справаРосії, а внутрішня справа самої України.
І вистачає ж совісті робити такі заяви після того, як було віддано наказвоювати на Сході України десантникам із Пскова, Костроми і Рязані та влаштуванняспектакль з гуманітарним конвоєм внаслідок чого в Україні зникли два підприємства:«Топаз» і «Луганський патронний завод».
Путін вкотре брешеі краде, Європа мовчить, а ми сподіваємося...
- Кому дадут отсрочку: новые правила для многодетных отцов и не только Віра Тарасенко вчора о 23:41
- Gaming в Онтаріо, або як Операторам успішно отримати ліцензію Ольга Ярмолюк вчора о 17:48
- Аудити безпеки в громадах: інноваційна методика для громад Галина Скіпальська вчора о 14:22
- Що приховала влада у державному бюджеті 2024 року? Любов Шпак вчора о 13:05
- "Гостомельська пастка" для місцевого самоврядування Володимир Горковенко вчора о 10:25
- Топ 5 податкових порушень у 2025 році Сергій Пагер вчора о 08:57
- Як почути майбутнє? Молодь, офлайн-спілкування і роль дорослих Олексій Сагайдак 19.05.2025 15:49
- Секс під час війни: про що мовчать, але переживають тисячі Юлія Буневич 19.05.2025 14:04
- Крутити корупційні схеми на загиблих – це за межею моралі Володимир Горковенко 19.05.2025 10:13
- Україна: 68 місце за якістю життя і 87 за зарплатами – сигнал для реформ Христина Кухарук 18.05.2025 17:58
- Вибір, як ключовий квант життя Алла Заднепровська 18.05.2025 13:44
- Пристань для Ocean-у Євген Магда 16.05.2025 18:32
- Регламентування та корпоративні політики для електронного документообігу Олександр Вернигора 16.05.2025 17:15
- Покроковий алгоритм бронювання військовозобов’язаних працівників Сергій Пагер 16.05.2025 12:23
- Зупинити СВАМ – завдання стратегічного значення Євген Магда 15.05.2025 18:32
-
Що змінило хід виборів у Румунії і який урок з них має винести Україна
Думка 10400
-
Новий формат переговорів. Про що Трамп дві години говорив з Путіним
9300
-
Зеленський-2025 проти зразка 2019 року. Як шість років та війна змінили президента України
4966
-
ЄС уперше ввів санкції проти Росії за застосування хімічної зброї в Україні
Бізнес 3889
-
Власник вареничних "Балувана Галя" знову судитиметься із мережею "Галя Балувана"
Бізнес 3726