Яка сьогоднішня РФ?
В Російській федерації на виборах президента 2012 року змагались дві системи: система кумівства, приємственності в політиці і бізнесі та нова система конкурентних, ринкових відносин. Путін, Миронов, Зюганов і Жириновський представляли одну і ту ж систему,
В Російській федерації на виборах президента 2012 року змагались дві системи: система кумівства, приємственності в політиці і бізнесі та нова система конкурентних, ринкових відносин. Путін, Миронов, Зюганов і Жириновський представляли одну і ту ж систему, в якій основними цінностями є інтрига, кумівство, закулісні домовленості, тоталітаризм і узурпація влади на всіх її рівнях. Ця система передбачає, що успіху в політиці і бізнесі можна досягнути лише за умови меркантильних знайомств і родинних зв'язків з високопоставленими чиновниками та олігархами.
Прохоров представляв на виборах президента РФ нову систему ринкових відносин, головною цінністю якої є конкуренція при досягненні успіхів в економіці, бізнесі та політиці. Тобто систему, за якої лише сильніший, розумніший та досвідченіший досягає вершини успіху. Ця система потенційно дає можливість здійснювати відбір і допускати до управління державою найбільш ефективних членів суспільства. Ця система за природою своєю є максимально прогнозованою і прозорою для суспільства. Особливо така система зрозуміла міжнародному бізнесу та транснаціональним інвестиційним пулам. Звичайно вибір Прохорова президентом РФ дав би фантастичну синергію для розвитку РФ. Ефективність та креативність команди Прохорова + вплив команди Путіна як конструктивної опозиції. Але РФ до цього поки що не визріла.
Фактично на виборах 2012 було організовано процес вибору Путіна президентом РФ (зняття з виборчого процесу Явлінського, обмеження участі інших кандидатів).
На мою думку, РФ складається (як з точки зору політичної керованості, так і з точки зору економічної моделі), з трьох потужних центрів управління та розподілу ресурсів: мосвокремль – потужний як політично,так і економічно та управляється мульти-міліардерами (Путін і Ко). Сюди входить Кремль, Москва та Санкт-Петербург та їх політико-економічні еліти.
Другий центр впливу – м. Москва як політико-економічний мегаполіс і адміністративний центр розподілу через міністерства та відомства ресурсів РФ.
Третій центр – територія РФ як центр розподілу і перерозподілу ресурсів на рівні регіонів. Від цього центру мало що залежить, так як все вирішується в м. Москва та остаточно погоджується з москвокремлем. В цьому найбільшому за територією та кількістю населення, 3-му центрі зосереджено 180 російських народів, які фактично і виробляють ВВП РФ.
Москва проголосувала за Путіна і Прохорова фактично 50 на 50 . РФ проголосувала 63% - за Путіна, та 8% за Прохорова. Отже вибір російських народів – тоталітаризм, кумівство, спадковість влади, посад та бізнес «по-блату». Скоріш за все РФ зараз знаходиться на етапі, схожому на кінець брежнєвського етапу срср. Сьогоднішній Путін - це Горбачов з ілюзіями на самореформування системи. Навряд чи влада команди Путіна, яка прийшла на 12 років (і не скриває цього) буде мінятись з середини. Хіба, що народи РФ проснуться і згенерують передумови до демократичних змін у всіх трьох центрах управління РФ.
Хоча факти говорять про інше. За Зюганова, тобто за комуно-тоталітаризм і утопічну комуністичну ідею проголосувало 17,3% російських народів РФ. Тобто майже кожен 5-тий. Що це масовий маразм? Також 6,2% підтримали маразматика та політичного інтриганта Жириновського. Уявляю Жириновського – президентом РФ, з його емоційним характером та атрибути президентської влади в його руках: «ядерна кнопка», територіальні претензії РФ, «газово-економічна» зброя, питання країн близького Сходу. Його ідея тоталітарного верховенства російської раси над всіма іншими народами РФ…
Тим не менше 17,3% + 6,2% = 23,5% голосів російських народів!!! Майже кожен 4-й представник російських народів проти демократії. Проти ринкової економіки, проти свободи слова, проти прозорих відносин з країнами-сусідами в міжнародному просторі…
Ось яка сьогоднішня РФ з середини…
- Покроковий алгоритм бронювання військовозобов’язаних працівників Сергій Пагер 12:23
- Зупинити СВАМ – завдання стратегічного значення Євген Магда вчора о 18:32
- Бізнес у пастці кримінального процесу: хто вимкне світло? Богдан Глядик вчора о 18:26
- Коли лікарі виходять на подіум – більше, ніж показ мод Павло Астахов вчора о 15:21
- Пільгові перевезення автотранспортом: соціальне зобов’язання чи фінансовий тягар Альона Векліч вчора о 13:52
- ПДФО на Мальті та в Україні... Хто платить більше? Олена Жукова вчора о 13:49
- Изменения в оформлении отсрочки по уходу: новые требования к акту и справке Віра Тарасенко вчора о 12:23
- Як втримати бізнес на плаву: ключові фінансові помилки та способи їх уникнути Любомир Паладійчук вчора о 10:27
- 5 управлінських викликів для державних підприємств під час війни Дмитро Мирошниченко вчора о 10:22
- Культ "хастлу" розсипається – і це добре Валерій Козлов вчора о 10:15
- Як поводити себе на допиті підприємцям і їхнім працівникам Сергій Пагер вчора о 08:42
- Стамбул 2.0 Василь Мокан 14.05.2025 17:37
- Як NIS2 змінить правила гри для енерготрейдерів: кібербезпека як нова реальність Ростислав Никітенко 14.05.2025 14:03
- Післявоєнна відбудова: вікна можливостей і як ними скористатися Дмитро Соболєв 14.05.2025 12:54
- Реальні потреби та гранти: Як краще адаптувати допомогу до змін Юлія Конотопцева 14.05.2025 12:13
-
Змагання за Трампа. Чому Зеленський вирішив летіти в Туреччину, а Путін – відмовився
14222
-
Найбільше замовлення в історії Boeing: Qatar Airways купить 210 літаків
оновлено Бізнес 10196
-
Колишній керівник кондитерської корпорації Roshen очолив племзавод
Бізнес 8722
-
Склад делегації РФ показує справжнє ставлення до переговорів. Що робити нам
Думка 8097
-
Росіяни вивели війну дронів на новий рівень, Україні потрібні нові інженерні рішення
Думка 6734