Позивний Путіна - Клоун
Нічого РФ поки не домоглася - крім репутації клоунів.
Путін вже давно травитьУкраїну своїм існуванням і "геніальними" ідеями. Лізе в Україну зі своєю політикою, правиламигри та диктує народу, як жити. На сайті everyday.in.uaподаєтьсяцікава стаття Станіслава Кукареки на яку я не зміг не звернути уваги.
Володимир Володимировичмав насправді стратегічний і хитрий план. Якби там «не розпочалось війни», тоРФ могла б використовувати свій вже отриманий бойовий досвід «боротьби зіррегулярними силами», за принципом Чечні, Афгану і т.д. отримавши значнуперевагу. Якби «всерйоз почалося» то РФ отримала б той самий досвід «справжньоївійни» і змогла б утилізувати значну кількість застарілої техніки та іншихозброєнь, яким все одно в утиль дорога. І особливого ризику в зіткненні з такимслабким противником як Україна все одно немає. Якби активно втрутилися США таінше НАТО, то досвід був би просто безцінний, бо досвід зіткнення не«незрозуміло з чим» а з сучасною армією і власне потенційним супротивником. Авийти з війни завжди можна шляхом дипломатичним, якщо раптом стане занадтожарко. Кругом профіт.
Але не все сталося, якгадалося. Воювати «зовсім всерйоз» Україна не стала. У Криму не стала взагалініяк воювати, не давши навіть постріляти "зеленим чоловічкам". Улугандоне - начебто і стала, але теж «дивно». РФ протистояла та сама совковаармія, яка у них самих уже була, про яку вони все знають. Ну і незрозумілівсякі правосекі та інші добробати, які ніби як «іррегулярні сили», але незовсім Чечня. Сміливих всяких там стратегічних ходів, маневреної війни та іншихрадощів Генштабу там не траплялося з часів Іловайська, ну якщо не вважатиДебальцевого облому. Разом їм показали як повинна (і як не повинна) воювати тасама «радянська армія», але цінність досвіду сумнівна, бо воно все одно«несправжня війна». Думаю завдання не були вирішені.
РФ не зіткнулася в помітнихмасштабах з натовської технікою, тактикою, стратегією і радниками. Просто томущо їх не було. Що стало великим (і неприємним) сюрпризом для Москви. Мільярдидоларів і тисячі життів були витрачені по суті марно. Плюс абсолютнокатастрофічні зовнішньополітичні витрати (включаючи санкції), і економічний шоквід цін на нафту і проблем з доступом до кредитних ресурсів і технологій, щовзагалі ставить під питання програму модернізації армії, бо нічим і ні за що.Але раз вже почали, то потрібно продовжувати. І вони полізли до Сирії, де точноє і інструктора і поставки. Їм таки неминуче потрібно «зіткнутися з Заходом»,завдання поставлене і ніхто її не відміняв. І послали туди для початку авіацію,якої так і не знайшлося роботи над Україною, послали всякі «крилаті ракети» таінше таке. А то раптом мовляв не встигнемо. Що вже ознака паніки. РФ вирішиламайже дослівно скопіювати всякі «бурі в пустелі» і зайти відразу з козирів, ане «розпалювати помалу», на чому вони в Україні вже прокололися.
Але в Сирії вони схожепрокололися теж. Судячи з розвитку подій, вони не добилися ні «статусусоюзника» зі зняттям санкцій, ні відвертою конфронтації (з бойовим досвідом, ідо речі панікою на ринку нафти). Нічого вони поки не домоглися крім репутаціїклоунів.
- Зупинити СВАМ – завдання стратегічного значення Євген Магда вчора о 18:32
- Бізнес у пастці кримінального процесу: хто вимкне світло? Богдан Глядик вчора о 18:26
- Коли лікарі виходять на подіум – більше, ніж показ мод Павло Астахов вчора о 15:21
- Пільгові перевезення автотранспортом: соціальне зобов’язання чи фінансовий тягар Альона Векліч вчора о 13:52
- ПДФО на Мальті та в Україні... Хто платить більше? Олена Жукова вчора о 13:49
- Изменения в оформлении отсрочки по уходу: новые требования к акту и справке Віра Тарасенко вчора о 12:23
- Як втримати бізнес на плаву: ключові фінансові помилки та способи їх уникнути Любомир Паладійчук вчора о 10:27
- 5 управлінських викликів для державних підприємств під час війни Дмитро Мирошниченко вчора о 10:22
- Культ "хастлу" розсипається – і це добре Валерій Козлов вчора о 10:15
- Як поводити себе на допиті підприємцям і їхнім працівникам Сергій Пагер вчора о 08:42
- Стамбул 2.0 Василь Мокан 14.05.2025 17:37
- Як NIS2 змінить правила гри для енерготрейдерів: кібербезпека як нова реальність Ростислав Никітенко 14.05.2025 14:03
- Післявоєнна відбудова: вікна можливостей і як ними скористатися Дмитро Соболєв 14.05.2025 12:54
- Реальні потреби та гранти: Як краще адаптувати допомогу до змін Юлія Конотопцева 14.05.2025 12:13
- Розлучення без згоди іншого з подружжя: коли це можливо? Альона Пагер 14.05.2025 08:50
-
Стамбульські перемовини не принесуть результату. Ось чому
Думка 33245
-
Змагання за Трампа. Чому Зеленський вирішив летіти в Туреччину, а Путін – відмовився
12675
-
Найбільше замовлення в історії Boeing: Qatar Airways купить 210 літаків
оновлено Бізнес 8595
-
Склад делегації РФ показує справжнє ставлення до переговорів. Що робити нам
Думка 7544
-
Колишній керівник кондитерської корпорації Roshen очолив племзавод
Бізнес 6531