В чиї приватні руки віддали мисливські угіддя!
Скільки потрібно людині лісу для полювання? Гектар? Може п’ять? А от вихідці із партії регіонів так не вважають! Так, наприклад, в родинах одіозних Нестора Шуфрича та Володимира Сівковича вирішили, що відстрілювати диких тварин потрібно з розмахом, на тери
Скільки потрібно людині лісу для полювання? Гектар? Може п’ять? А от вихідці із партії регіонів так не вважають! Так, наприклад, в родинах одіозних Нестора Шуфрича та Володимира Сівковича вирішили, що відстрілювати диких тварин потрібно з розмахом, на території аж двох областей, на ділянках лісного масиву, загальною площею близько 40 тисяч гектарів.
Хочу звернути увагу, що зміна влади не змінила ситуацію !!! Автор статі зібрав інформацію як голова постійної комісії Київської обласної ради VII скликання з питань регламенту, депутатської етики, взаємодії з правоохоронними та запобіганню корупції встановив, що і досі біглим регіоналам належать вкрадені у людей гектари українських лісів!!!
Все почалося з того, що за правління президента-втікача, «чесні» державні підприємства добровільно, безоплатно, не інакше як на благодійних засадах, масово повіддавали в користування свої мисливські угіддя незрозумілим підприємства, очільниками яких були сини тодішніх високопосадовців, даючи при цьому можливість одіозним персонам від душі наполюватися в мальовничих лісах Київщини та Житомирщини.
Діло було так:
2010 рік. Житомирська обласна рада, яку на той час очолював регіонал Запаловський Й.А., приймає рішення №53 і надає Товариству з обмеженою відповідальністю «Мисливський Клуб «СКС» у користування на 15 років мисливські угіддя площею 19 859,5 га (лісові масиви Радомишльського держлісгоспу Житомирської області) – це майже 70 % лісового фонду Радомишльського лісгоспу.
Батько одного із керівників цього Товариства, Олександра Володимировича, – Володимир Сівкович, заступник Нестора Шуфрича – тодішнього секретаря РНБО , його найближчий поплічник та лобіст інтересів сім’ї «ростовського втікача», який нині перебуває у розшуку, ховаючись на території Російської Федерації.
Проте, регіоналам стало малувато 19-тисячного шматка відтяпнутого лісу. Тому, 21 червня 2012 року Київська обласна рада, яку очолював скандальний регіонал Качур О.С., приймає рішення про надання в користування мисливських угідь для ведення мисливського господарства ТОВ «Мисливський клуб «КСК» терміном на 25 років площею 18359,1 (18 тисяч!) гектарів на території Макарівського та Бородянського районів Київської області.
За дивним збігом обставин, одним із засновників цього підприємства виявляється Шуфрич Олександр Несторович – син Народного депутата України, крім цього Віце Президент ФК «Закарпаття», засновник ТОВ «УКРЕКОБІЛДІНГ» та ТОВ «КЛУБ «КСК».
Інший засновник ТОВ « Мисливського Клубу КСК» – все той же Сівкович Олександр Володимирович, – відомий син славнозвісного батька.
Цікаво, що власником істотної участі цього ТОВ є Черепань Вячеслав Михайлович, який, як не дивно, є помічником Народного депутата України - Нестора Івановича Шуфрича.
Ось так, в часи тотальної боротьби з корупцією, повернення вкрадених активів і майна, належного українському народу, правоохоронні органи чомусь забувають про гарантоване Конституцією України право громадян користуватися природними ресурсами. Стражі закону не мають бажання втручатися в розкішне дозвілля одіозних синків батьків-регіоналів. Завдяки цьому, у лісах, розміщених на кордоні Київської та Житомирської областей, утворилася справжня мисливська монополія сім’ї Сівковича та Шуфрича.
Це яскраво ілюструє нинішню ситуацію в країні, коли відоме ім’я дає можливість захоплювати десятки тисяч гектарів державних угідь і залишатись не покараними.
Пропонуємо Вам карту з виділеними контурами двох ділянок мисливських угідь, розміщених на території Київської та Житомирської областей, які перейшли в монополію сім’ї Сівковича та Шуфрича:
- Підстави для виселення при зверненні стягнення на предмет іпотеки Євген Морозов 14:16
- Історичний кіт у мішку: чому піврічні торги деревиною обурили деревообробників Юрій Дюг 07:32
- Доплата за фактичні квадратні метри об`єкту інвестування Євген Морозов вчора о 14:52
- "Компостер подій" Кремля: будьте пильними Євген Магда вчора о 11:28
- З 1 грудня зміняться правила бронювання: з'явилася Постанова Кабміну Віталій Соловей 23.11.2024 20:23
- Бюджет-2025 прийнятий, але це не точно Любов Шпак 23.11.2024 18:55
- Час затягувати паски Андрій Павловський 23.11.2024 17:27
- Строк нарахування 3% річних від суми позики Євген Морозов 23.11.2024 13:52
- Судовий захист при звернені стягнення на предмет іпотеки, якщо таке майно не відчужено Євген Морозов 22.11.2024 13:02
- Система обліку немайнової шкоди: коли держава намагається залікувати невидимі рани війни Світлана Приймак 22.11.2024 11:36
- Чому енергетичні та газові гіганти обирають Нідерланди чи Швейцарію для бізнесу Ростислав Никітенко 22.11.2024 08:47
- 1000+ днів війни: чи достатньо покарати агрессора правовими засобами?! Дмитро Зенкін 21.11.2024 21:35
- Горизонтальний моніторинг як сучасний метод податкового контролю Юлія Мороз 21.11.2024 13:36
- Ієрархія протилежних правових висновків суду касаційної інстанції Євген Морозов 21.11.2024 12:39
- Чужий серед своїх: право голосу і місце в політиці іноземців у ЄС Дмитро Зенкін 20.11.2024 21:35
-
24 листопада в Україні відключатимуть світло – деталі
Бізнес 8492
-
Банки в ОАЕ, Туреччині та Таїланді не обслуговують видані Газпромбанком картки UnionPay
Фінанси 8456
-
Чоловіки, які прийшли на підприємство і були заброньовані після 18 травня, втратять бронь
виправлено Бізнес 6674
-
В Україні фальсифіковані до 25% молочних продуктів: голова Спілки молочних підприємств
Бізнес 6375
-
Найвища гора Західної Європи та найефектніша гора Франції: неперевершений Монблан — фото
Життя 3619