Троєщинська показуха
22 серпня, на проспекті Маяковського демонтували частину огорожі незаконного будмайданчика.
22 серпня, на проспекті Маяковського демонтували частину огорожі незаконного будмайданчика.
Увечері на об'єкт прибув голова КМДА Олександр Попов, який повідомив, що будівництво офіційно визнали незаконним. Охорона спочатку відреагувала на спроби очільника столичної адміністрації та працівників КП «Київблагоустрій» підійти до паркану залпом з вогнегасника, молодики розбили лобове скло екскаватора, яким «Київблагоустрій» ламав огорожу.
Як заявив Штаб оборони Києва, учорашнє дійство нагадувало дешевий цирк. Підстави так вважати дали приятельські розмови Попова з одним із рейдерів, а також бездіяльність міліції, яка ніяк не відреагувала навіть на розбите скло екскаватора. Паркан демонтували не повністю. Його знесли тільки з одного боку. Таке враження, що це також була показуха «на камеру». Не пішли з майданчика й охоронці.
На думку членів ШОКу, всі ці моменти вказують на те, що прихід Попова на будмайданчик – дешевий піар перед камерами та киянами. Можливо, це просто чергова «зачистка» перед «Євро-2012» та виборами. Є побоювання, що вчорашній демонтаж не стане переможною крапкою в троєщинському конфлікті і через деякий час на будмайданчику з’явиться новий паркан.
До того ж, окрім Троєщини, в Києві ще чимало «гарячих» точок, на яких будівництво визнано незаконним, а зупиняти його ніхто не поспішає. Штаб оборони Києва продовжуватиме боротьбу з будівельною мафією, поки ситуація в столиці докорінно не зміниться на краще. Адже окремі перемоги – це добре, але вони – лише невеличкі деталі загальної картини, яка поки що залишається невтішною.
- Смертна кара у часи війни: вибір між гуманізмом і виживанням Дмитро Зенкін вчора о 23:08
- Про оскарження рішень військово-лікарських комісій (ВЛК) Світлана Приймак вчора о 23:00
- Метрики CX – клавіші фортепіано в мелодії прибутку компанії Андрій Волнянський вчора о 22:45
- Хто має право на відстрочку та які документи необхідні? Віталій Єлькін вчора о 21:52
- Як зробити освіту практичною: дієві рішення для університетів Віталій Кухарський вчора о 19:28
- 69-та сесія Комісії ООН зі становища жінок стартувала сьогодні Галина Скіпальська вчора о 15:48
- Що не так із ресурсними угодами США? Ксенія Оринчак вчора о 15:00
- 3526 млрд грн збитків довкіллю: як притягнути агресора до відповідальності? Юлія Овчинникова вчора о 14:42
- Стратегічні та критичні надра. Що це? Віталій Соловей вчора о 14:24
- Україна – "воєнний дикобраз" серед світових хижаків Валерій Карпунцов вчора о 13:37
- Росія не зупиниться: чому майбутнє Європи залежить від України Георгій Тука вчора о 12:43
- Криптоскам на довірі: як не втратити своїх коштів у цифрову епоху Ігор Шевцов вчора о 11:01
- OFAC, санкції та український бізнес: що потрібно знати енергетичним компаніям Ростислав Никітенко вчора о 08:06
- Чому просто "бути на виду" вже не достатньо? Андрій Волнянський 09.03.2025 23:05
- Зброя в тіні недбалості: як одна помилка важить більше за два вироки Дмитро Зенкін 09.03.2025 23:01
-
Чому Трамп не підтримуватиме план Європи щодо України
Думка 9968
-
ПриватБанк змінює застосунок Приват24. Що буде нового – фото
Фінанси 3961
-
Яка країна стане новим центром сили у світі
Думка 2008
-
Шпигунство Google, Контрабанда від Coca-Cola, Вчені клонують мамонта. Найкращі історії світу
1892
-
"Це катастрофа". Швейцарія втрачає ринок зброї через заборону на перепродаж в Україну
Бізнес 1768