Корупційні багатомільярдні "схеми" чинять опір реформам лісової галузі в умовах війни?
Що переможе під час воєнного стану: ініціативи Голови Держлісагентства Юрія Болоховця про 100% продаж обробленої та необробленої деревини через аукціони чи багатомільярдні "схеми" лісової галузі?
Якщо ви виступите проти багатомільярдних «схем» в лісовій галузі, так, як я це роблю публічно роками, і скажете, що лісові ресурси мають приносити користь не спритникам, а державі і всьому українському народу, тим більше в умовах воєнного часу, тоді готовтесь до жорстокого нападу і помсти корупціонерів. На жаль, «схемщики» дуже швидко і підло зносять усіх на своєму шляху, хто наважиться боротися з системною корупцією.
Що говорити, коли нещодавно Служба безпеки України встановила причетність до «схем» у лісовій галузі, ймовірно, самого олігарха Дмитра Фірташа, а скільки ще «впливових» та грандіозних осіб паразитують на народному багатстві та, на жаль, поки що залишаються за лаштунками?
Після того, як Голова Держлісагентства Юрій Болоховець заявив про повну відмову серед державних лісгоспів від «прямих договорів» на постачання необробленої деревини покупцям та про перехід з 01 червня 2022 року до практики 100% продажу обробленої лісгоспами деревини виключно через аукціони, розпочалися масові звинувачення очільника галузі нібито в корупції та якихось зловживаннях. Чи випадково це? На мій погляд, зовсім ні, а є спланованою інформаційною атакою з елементами маніпуляцій та напівправдою. Чому таке відбувається? Думаю, інформаційні атаки можуть відбуватися задля збереження багатомільярдних «схем», наприклад так званої «державної переробки» лісу.

Досвід – хороший вчитель: дорого бере, проте доступно пояснює. Розповідаю з власного досвіду, тільки варто мені було публічно виступити проти багатомільярдних «схем», як відразу став жертвою потужних інформаційних атак від псевдоакивістів, проплачених журналістів, на мій погляд, проплачених атак силовиків у формі незаконних обшуків та вилучення майна тощо. Іншими словами, деревообробний бізнес з яким я співпрацюю повністю намагалися знищити.
Мільярдний кеш від тіньового обороту деревини приваблює багатьох ТОП-посадовців і в силових структурах, і в органах виконавчої влади, недобросовісний бізнес, псевдоактивістів та псевдожурналістів тощо. Виглядає так, що всі вони поєднані невидимими корупційними нитками та жагою наповнити за будь-що власні кишені, всупереч інтересів суспільства і при першій загрозі атакують критиків інтелектуальних «схем».
Прекрасно розумію, що стабільний розвиток економіки нашої держав, це надійна опора обороноздатності та незалежності, подальшого визнання, - тому не можу змиритися, коли певні кола осіб здійснюють, на мою думку, підривну диверсійну роботу проти економіки, шляхом продовження та захисту багаторічних корупційних практик в природоресурсній галузі.
Отже, коли почав публічно говорити Олександр Місюра про багатомільярдні схеми в лісовій галузі – почалися інформаційні компанії і з мене відразу почали «ліпити» найбільшого злодія. Коли розпочав Голова Держлісагентства Юрій Болоховець боротися з багатомільярдними схемами в лісових господарствах, на його відразу накинулися зі звинуваченнями з різних сторін нібито в корупції. Однак, якщо ретельно розібратися в суті звинувачень, то, на мою думку, в них хоч і є спроба опиратися на факти, однак, замість підсумків, чомусь суб’єктивні висновки та оцінки намагаються подати за правду!
Лісові ресурси мають бути повністю виведені з інтелектуальних багатомільярдних «схем», тому підтримую очільника лісової галузі України у спробах навести лад з торгівлею обробленою та необробленою деревиною, аби лісові ресурси приносили користь державі та суспільству, а не спритникам!

- Корпоративний добробут: турбота про співробітників чи форма м’якого контролю? Анна Пархоменко 15:04
- Як AI змінює структуру бізнесу: замість відділів – малі команди і агентні системи Юлія Гречка 14:07
- Жіноче лідерство в українському бізнесі: трансформація, яка вже відбулася Наталія Павлючок 09:50
- Проведення перевірок в частині вчинення мобінгу: внесено зміни до законодавства Анна Даніель 01:16
- Суд не задовольнив позов батька-іноземця про зміну місця проживання дитини Юрій Бабенко вчора о 17:15
- Як повернутись до програмування після довгої IT-перерви Сергій Немчинський вчора о 16:39
- Моральна шкода за невиконання рішення суду Артур Кір’яков вчора о 14:21
- Путінський режим знову показує своє справжнє обличчя: цього разу – проти азербайджанців Юрій Гусєв вчора о 10:51
- Зелений прорив 2025: як відновлювана енергетика відкриває шлях для України Ростислав Никітенко вчора о 10:22
- "Розумні строки" протягом 1200 днів: чому рішення у справі стає недосяжним Максим Гусляков 28.06.2025 20:49
- Мир начал избавляться от иллюзий, связанных с ИИ Володимир Стус 27.06.2025 23:54
- Триваюче правопорушення – погляд судової практики Леся Дубчак 27.06.2025 16:19
- Дике поле чи легальна сила: навіщо Україні закон про приватні військові компанії (ПВК)? Галина Янченко 27.06.2025 16:03
- Реформа "турботи" Андрій Павловський 27.06.2025 12:07
- Оцінка девелоперського проєкту з позиції мезонінного інвестора, як визначити дохідність Роман Бєлік 26.06.2025 18:39
- Президент поза строком: криза визначеності й мовчання Конституційного суду України 731
- "Розумні строки" протягом 1200 днів: чому рішення у справі стає недосяжним 302
- Реформа "турботи" 239
- Житлово-будівельні товариства: як знизити ризики у новому житловому будівництві 117
- Краще пізно, ніж бідно: чому після 40 саме час інвестувати в фондовий ринок 106
-
Літній базовий гардероб – 2025: як зібрати стильну і зручну капсулу – пояснює стилістка
Життя 7764
-
На Черкащині викрили незаконний видобуток каолінів: за майже три роки – 14 000 тонн
Бізнес 6324
-
21 удар по одному заводу. У Дрогобичі розповіли про наймасштабнішу атаку за час війни
Бізнес 5178
-
Антиамбітність – не лінь, а вибір: чому slow success набирає обертів
Життя 4257
-
Втратив бізнес в окупації та пережив два інсульти. Як ветеран відкрив поліграфічну фірму в Одесі
Бізнес 3288