За гроші, які розкрадаються НАН України, можна щонайменше 2 тижні фіна
За попередніми підрахунками Конфедерації вільних профспілок України, за гроші, які розкрадаються Національною академією наук України, можна щонайменше 2 тижні фінансувати АТО.
За попереднімипідрахунками Конфедерації вільних профспілок України, за гроші, якірозкрадаються Національною академією наук України, можна щонайменше 2 тижніфінансувати АТО.
Саме тому я виступивна підтримку дій та рішень Конфедерації вільних профспілок України іЦентрального комітету профспілки працівників Національної академії наук Українищодо припинення злочинної діяльності керівництва Управління справами НАНУкраїни.
Зокрема, IIIПленумом ЦК профспілки працівників НАН України діяльність Управління справамиНАН України визнана незадовільною, а результати роботи комісії, створеноїрозпорядженням Президії НАН України №377 від 12.06.2014 р., підтвердила факти імасштабність злочинної діяльності посадових осіб у сфері розпорядження багатомільярднимибюджетними коштами та державним майном.
Це недопустимоніколи, а сьогодні, коли країна перебуває у стані війни і у стані жорсткої економії– є злочином проти державності України. Кожна копійка, яку під тим чи іншимвиглядом будь-які злочинці навіть з науковими степенями і академічними посадамикрадуть із бюджету, коли пенсіонери віддають свої пенсії на армію, а хлопці в зоніАТО вмирають через нестачу бойової техніки, амуніції і медикаментів - це ніж усерце нашої держави.
Серед названихзлочинів, вчинених керівництвом Управління справами НАН України: відчуженнядержавної власності, доведення до штучного банкрутства державних установ таорганізацій, що входять до сфери оперативного управління НАН України; нецільовевикористання та розкрадання бюджетних коштів, державних ресурсів, майна таактивів; чисельні службові підробляння та приписки з питань розподілу майнової власностіі державних фінансів; неправомірне вилучення, самозахоплення і відчуженняоб’єктів нерухомості державної форми власності; системні зловживання службовимстановищем тощо.
Нагадаю, деякі зцих злочинів були оприлюднені мною після звернення до мене Профспілки: http://bryhynets.com/index.php?nma=news&fla=stat&nums=5901
http://bryhynets.com/index.php?nma=news&fla=stat&nums=5917
В одному ізвиступів Президента П. Порошенка був натяк на цю проблему, коли він сказав, щочерез науку розбазарюються мільярди, а результатів наукової діяльності на благоУкраїни не так вже і багато. Він обіцяв, провести корегування діяльностінаукових закладів і, сподіваюся, моє звернення до Президента П.Порошенка,допоможе зробити так, щоб ці коригування були максимально корисними державі. Акорупція і розбазарювання, проти яких ми виступаємо в інших галузях,припинилося і в НАН України.
Звернувся доПрезидента України, Прем’єр-міністра України, Ради національної безпеки таоборони України, Генерального прокурора, Міністра внутрішніх справ України зпроханням негайно втрутитися у ситуацію, що склалася в системі Національної академіїнаук України, припинити організовану злочинну і корупційну діяльності, забезпечитидієвий контроль за цільовим використанням бюджетних коштів та державного майна,захистити інтереси держави і трудових колективів, притягнути довідповідальності винних посадових осіб тощо.
В той же час,Конфедерацією вільних профспілок України підготовлено відповідні звернення доміжнародних та світових організацій, міжнародного профспілкового руху щодонеобхідності солідаризації зусиль в боротьбі з корупційними проявами,організованою злочинною діяльністю у науковій і науково-технічній сфері,незаконним використанням та привласненням інтелектуальної власності іавторських прав, протиправного «відмивання» фінансових коштів тощо.
- Корпоративний добробут: турбота про співробітників чи форма м’якого контролю? Анна Пархоменко 15:04
- Як AI змінює структуру бізнесу: замість відділів – малі команди і агентні системи Юлія Гречка 14:07
- Жіноче лідерство в українському бізнесі: трансформація, яка вже відбулася Наталія Павлючок 09:50
- Проведення перевірок в частині вчинення мобінгу: внесено зміни до законодавства Анна Даніель 01:16
- Суд не задовольнив позов батька-іноземця про зміну місця проживання дитини Юрій Бабенко вчора о 17:15
- Як повернутись до програмування після довгої IT-перерви Сергій Немчинський вчора о 16:39
- Моральна шкода за невиконання рішення суду Артур Кір’яков вчора о 14:21
- Путінський режим знову показує своє справжнє обличчя: цього разу – проти азербайджанців Юрій Гусєв вчора о 10:51
- Зелений прорив 2025: як відновлювана енергетика відкриває шлях для України Ростислав Никітенко вчора о 10:22
- "Розумні строки" протягом 1200 днів: чому рішення у справі стає недосяжним Максим Гусляков 28.06.2025 20:49
- Мир начал избавляться от иллюзий, связанных с ИИ Володимир Стус 27.06.2025 23:54
- Триваюче правопорушення – погляд судової практики Леся Дубчак 27.06.2025 16:19
- Дике поле чи легальна сила: навіщо Україні закон про приватні військові компанії (ПВК)? Галина Янченко 27.06.2025 16:03
- Реформа "турботи" Андрій Павловський 27.06.2025 12:07
- Оцінка девелоперського проєкту з позиції мезонінного інвестора, як визначити дохідність Роман Бєлік 26.06.2025 18:39
- Президент поза строком: криза визначеності й мовчання Конституційного суду України 730
- "Розумні строки" протягом 1200 днів: чому рішення у справі стає недосяжним 302
- Реформа "турботи" 238
- Житлово-будівельні товариства: як знизити ризики у новому житловому будівництві 117
- Краще пізно, ніж бідно: чому після 40 саме час інвестувати в фондовий ринок 106
-
Літній базовий гардероб – 2025: як зібрати стильну і зручну капсулу – пояснює стилістка
Життя 7634
-
На Черкащині викрили незаконний видобуток каолінів: за майже три роки – 14 000 тонн
Бізнес 6042
-
21 удар по одному заводу. У Дрогобичі розповіли про наймасштабнішу атаку за час війни
Бізнес 5126
-
Антиамбітність – не лінь, а вибір: чому slow success набирає обертів
Життя 4247
-
Втратив бізнес в окупації та пережив два інсульти. Як ветеран відкрив поліграфічну фірму в Одесі
Бізнес 3243