"Блокада"
Не можу оминути найбільш очікувану, логічну та одночасно провокативно-протизаконну річ -«блокаду» ОРДЛО. З вашого дозволу я не буду влазити в деталі, на скільки постраждає населення окупованих територій від того, що видобуте в копанках вугілля більше не по
Не можу оминути найбільшочікувану, логічну та одночасно провокативно-протизаконнуріч -«блокаду»ОРДЛО. З вашого дозволу я не буду влазити в деталі, на скільки постраждаєнаселення окупованих територій від того, що видобуте в копанках вугілля більшене потраплятиме в Україну, як волинське. А хочузосередитись на тому, які питання порушує ця блокада та чим вона можескінчитись для нашої багатостраждальної України.
Для того, щоб дати хочнапівадекватну оцінку того, чим закінчиться блокада ОРДЛО, треба розібратись, вякому статусі зараз знаходиться трикутник Україна-ОРДЛО-Росія
Варіант 1. Війна
Якщо Україна дійснознаходиться у стані війни з Російською Федерацією, про що так полюбляютьговорити всі коаліційні політики від Яценюка до Порошенка, то блокадакомунікацій з ворогом - це завдання держави, і те, що громадськість у виглядіветеранів АТО допомагає у цьому державі, не має знаходити позитивний відгук усерці кожного українця, а держава має всіляко допомагати патріотам, ізаохочувати табельною зброєю та іншими нагородами.
Варіант 2. АТО
Україна ведеАнтитерористичну операцію з терористами, які називають себе ЛНР та ДНР, Росіяне є країною, яка підтримує цих терористів, але сама не воює. На жаль, такою єлогіка Мінських домовленостей (хто не згодний - готовий обґрунтовано пояснити)та останніх заяв Міністерства з питань окупованих територій. У такому випадкублокада території ОРДЛО є сумнівною, але виправданою мірою, при збереженнігуманітарних поставок продовольства для того, щоб «заручники» цих терористівдожили до моменту їх звільнення. Але, яким чином вагони і металобрухткореспондуються з їжею для нужденних заручників, особисто я не здогадуюсь.Отже, якщо держава не справляється, їй на допомогу знову ж таки приходять«волонтери» і на волонтерських засадах допомагають перекривати залізниці, алезона такого блокування обмежується лише лінією зіткнення адмінкордонів Українита ОРДЛО. У цьому варіанті, знову ж таки, «активних громадян» слід нагородити,розцілувати і виділити по 10 соток та 2 раба на колись звільнених територіях.
Варіант 3. Громадянський конфлікт
ОРДЛО – «наші українці, якіпросто мають альтернативний погляд», Росія – партнер у вирішенні складноїситуації на Сході України. У цьому випадку, будь-яка блокадаадміністративно-територіальних одиниць є протизаконною, нелогічною і недоцільноу наш ліберальний час. Відповідно дії «активістів» підлягають кримінальнійвідповідальності.
А от тепер простоподумайте, що ж зараз в Україні: війна чи світське бієнале?
У ситуації із «блокадою»завжди можна знайти, як плюси так і мінуси.
Плюс для Банкової:
1) Атошників, як ртуть,збирають в більш менш оформлені структури для того, щоб налагодити діалог такудись діти їх енергію, і другий, доволі не поганий варіант - відправити всіх вбік Луганська померзнути замість того, щоб вони в Києві били відгодовані рожіпрокурорів та заважали судити «торнадо».
2) Можна тиснути на ОРДЛО,використовуючи методи РФ. «Вам не подобається, що блокуємо, то не ми, томісцеві мешканці, а автомати, вибухівку і протитанкові йожи вони у воєнторзікупили»
Ризики:
1) Ветерани АТО доволіупереджено відносяться до постмайданної правлячої кліки, і, якщо щось піде нетак, тобто тих, хто сьогодні блокує залізничне сполучення на Сході почнуть«закривати», або ЛНР деблокують силою, то буря гніву може знести цю кліку прямодо Дніпра;
2) У Вашингтоні таМоскві сидятьдалеко не дурні люди, і «блокада» можебути розцінена, як зрив Мінських домовленостей, і ця відповідальність цілковитоляже на Київ, що стане формальним приводом для деяких, дружньо налаштованих доросійського капіталу, країн зняти з Росії санкції.
Плюси для Семенченка:
1) Вдала піар-акція
2) Повернення іміджу бойовогокомандира, «сильного лідера», і, як результат, електоральна підтримка у правомусегменті;
Ризики:
1) Якщо акція не погоджена зБанковою, то Семен може просто «догратись» і доволі легко та невимушенопозбавитись мандату;
Для суспільства:
Плюси
1) Трансформація з дискусії«як звільняти Донбас?» на «давайте визначимо, що відбувається на Сході?»
2) Законодавче врегулюванняситуації в ОРДЛО;
Ризики:
1) Загострення ситуації наСході і активізація бойових дій;
2) Влада не йде на дискусії тапочинає заганяти в централізоване русло всі волонтерські добровольчі та іншіорганізації;
Як би там не було, війна не скінчиться завтра, на Сході Українибудуть продовжувати гинути люди, і єдиний шанс України вистояти у цьомуконфлікті – це остаточне визначення напрямку руху. Від того, куди ми будеморухатись, чи то до перемоги чи то до миру, від того і будуть залежати дії владита суспільства. «Блокада» лише порушила питання, але не дала жодної відповіді.
- Експорт української продукції в Азербайджан зріс на 15,1% за 10 місяців 2024 року Юрій Гусєв 14:30
- Підстави для виселення при зверненні стягнення на предмет іпотеки Євген Морозов 14:16
- Історичний кіт у мішку: чому піврічні торги деревиною обурили деревообробників Юрій Дюг 07:32
- Доплата за фактичні квадратні метри об`єкту інвестування Євген Морозов вчора о 14:52
- "Компостер подій" Кремля: будьте пильними Євген Магда вчора о 11:28
- З 1 грудня зміняться правила бронювання: з'явилася Постанова Кабміну Віталій Соловей 23.11.2024 20:23
- Бюджет-2025 прийнятий, але це не точно Любов Шпак 23.11.2024 18:55
- Час затягувати паски Андрій Павловський 23.11.2024 17:27
- Строк нарахування 3% річних від суми позики Євген Морозов 23.11.2024 13:52
- Судовий захист при звернені стягнення на предмет іпотеки, якщо таке майно не відчужено Євген Морозов 22.11.2024 13:02
- Система обліку немайнової шкоди: коли держава намагається залікувати невидимі рани війни Світлана Приймак 22.11.2024 11:36
- Чому енергетичні та газові гіганти обирають Нідерланди чи Швейцарію для бізнесу Ростислав Никітенко 22.11.2024 08:47
- 1000+ днів війни: чи достатньо покарати агрессора правовими засобами?! Дмитро Зенкін 21.11.2024 21:35
- Горизонтальний моніторинг як сучасний метод податкового контролю Юлія Мороз 21.11.2024 13:36
- Ієрархія протилежних правових висновків суду касаційної інстанції Євген Морозов 21.11.2024 12:39
-
24 листопада в Україні відключатимуть світло – деталі
Бізнес 8503
-
Чоловіки, які прийшли на підприємство і були заброньовані після 18 травня, втратять бронь
уточнено виправлено Бізнес 8312
-
В Україні фальсифіковані до 25% молочних продуктів: голова Спілки молочних підприємств
Бізнес 7064
-
Найвища гора Західної Європи та найефектніша гора Франції: неперевершений Монблан — фото
Життя 3746
-
Падіння каміння на Закарпатті: рух для поїздів розблокували
Бізнес 3333