Впровадження змін на рівні глобальних організацій та роль коучингу
Адаптація до змін у швидкозмінному бізнес-середовищі — це не просто вибір, це вже - необхідність сьогодення.
У глобальному бізнес-середовищі, яке постійно змінюється, глобальні організації стикаються із викликом не просто адаптуватися, а й впроваджувати інновації, залишаючись при цьому конкурентоспроможними. Ця потреба обумовлена різними факторами, включаючи зміни в ринковій динаміці, технологічний прогрес, зміни в уподобаннях клієнтів, економічний тиск і багато інших. Адаптація до цих змін — це не просто вибір, це вже - необхідність сьогодення. Уміння ефективно та якісно впроваджувати зміни стає визначальним для довгострокового успіху будь-якої організації.
Перебуваючи в такому динамічному середовищі, глобальні організації повинні обрати свій шлях впровадження змін. Ці зміни можуть стосуватися різних аспектів їхньої діяльності, включаючи стратегію, культуру, технології, організаційну структуру тощо. Власне, саме тому коучинг стає незамінним інструментом для впровадження змін на всіх рівнях організації, надаючи структурований та індивідуальний підхід, який сприяє ефективному керуванню змінами.
Ось як коучинг відіграє ключову роль у впровадженні змін:
1. Розвиток лідерства: У глобальній організації сильне лідерство стає важливим для управління командами під час перехідного періоду. Коучі співпрацюють з лідерами та керівниками будь-якого рівня, спрямовуючи їхні лідерські навички, емоційний інтелект та стратегічне мислення, допомагаючи вести організацію і команди через зміни.
2. Розширення можливостей працівників: Завдяки коучингу працівники отримують якісний шанс адаптуватися до нових ролей та обов'язків. Це допомагає їм набути впевненості, здобути нові навички та подолати опір змінам, роблячи їх незамінними під час перехідного періоду.
3. Підтримка культурних трансформацій: Міжнародні організації працюють у різних культурних контекстах, і коучі в партнерстві допомагають працівникам розуміти та поважати різні культурні норми та цінності. Це забезпечує плавний перехід та ефективну крос-культурну співпрацю.
4. Розвиток стійкості: Зміни можуть викликати стрес, і коучинг допомагає розвивати особисту стійкість, надаючи інструменти для подолання стресу, збереження мотивації та підтримки продуктивності у складні періоди.
5. Визначення цілей: Коучі сприяють встановленню чітких, вимірюваних цілей для людей і команд. Ця ясність в партнерстві має вирішальне значення для моніторингу та забезпечення прогресу ініціатив змін.
Декілька прикладів з цифрами:
Збільшення продуктивності співробітників: При впровадженні програми корпоративного коучингу, можливе збільшення продуктивності співробітників. Наприклад, якщо організація має 2,000 співробітників і відзначає зростання продуктивності на 10%, це може призвести до вивільнення додаткових 200,000 годин, які можна ефективно використати для інших діяльностей, спрямованих на збільшення доходу організації.
Зменшення плинності кадрів: Коучинг може підвищити залученість та задоволеність співробітників, знижуючи плинність на 5%. З урахуванням витрат на заміну одного співробітника в середньому $20,000, це може призвести до економії $200,000 на рік для організації з 2,000 співробітників.
Покращення лідерських якостей: Якщо коучинг спрямований на розвиток лідерських якостей, це може призвести до збільшення результативності керівників та покращення лідерства в організації. Нехай, наприклад, завдяки коучингу кількість лідерів, які досягли поставлених цілей, зросте на 15%. Якщо компанія має 200 лідерів, це може призвести до збільшення продуктивності та доходів від діяльності, а власне, до збільшення прибутку.
І тоді такі зміни є не лише стратегією, але й історією успіху, бо перетворює виклики в можливості.
- Експорт української продукції в Азербайджан зріс на 15,1% за 10 місяців 2024 року Юрій Гусєв 14:30
- Підстави для виселення при зверненні стягнення на предмет іпотеки Євген Морозов 14:16
- Історичний кіт у мішку: чому піврічні торги деревиною обурили деревообробників Юрій Дюг 07:32
- Доплата за фактичні квадратні метри об`єкту інвестування Євген Морозов вчора о 14:52
- "Компостер подій" Кремля: будьте пильними Євген Магда вчора о 11:28
- З 1 грудня зміняться правила бронювання: з'явилася Постанова Кабміну Віталій Соловей 23.11.2024 20:23
- Бюджет-2025 прийнятий, але це не точно Любов Шпак 23.11.2024 18:55
- Час затягувати паски Андрій Павловський 23.11.2024 17:27
- Строк нарахування 3% річних від суми позики Євген Морозов 23.11.2024 13:52
- Судовий захист при звернені стягнення на предмет іпотеки, якщо таке майно не відчужено Євген Морозов 22.11.2024 13:02
- Система обліку немайнової шкоди: коли держава намагається залікувати невидимі рани війни Світлана Приймак 22.11.2024 11:36
- Чому енергетичні та газові гіганти обирають Нідерланди чи Швейцарію для бізнесу Ростислав Никітенко 22.11.2024 08:47
- 1000+ днів війни: чи достатньо покарати агрессора правовими засобами?! Дмитро Зенкін 21.11.2024 21:35
- Горизонтальний моніторинг як сучасний метод податкового контролю Юлія Мороз 21.11.2024 13:36
- Ієрархія протилежних правових висновків суду касаційної інстанції Євген Морозов 21.11.2024 12:39
-
24 листопада в Україні відключатимуть світло – деталі
Бізнес 8496
-
Банки в ОАЕ, Туреччині та Таїланді не обслуговують видані Газпромбанком картки UnionPay
Фінанси 8462
-
Чоловіки, які прийшли на підприємство і були заброньовані після 18 травня, втратять бронь
виправлено Бізнес 7144
-
В Україні фальсифіковані до 25% молочних продуктів: голова Спілки молочних підприємств
Бізнес 6514
-
Найвища гора Західної Європи та найефектніша гора Франції: неперевершений Монблан — фото
Життя 3653